Apple zawsze słynął z zaporowych cen swoich produktów. Gigant technologiczny z Cupertino jednak ostatnio wprawił w osłupienie fanów, proponując im szmatkę do czyszczenia ekranów za kilkadziesiąt złotych.

Apple tym razem przesadził? Sprzedaje szmatkę do czyszczenia ekranów za kuriozalną kwotę!

Apple w przeszłości wielokrotnie szokował wysokością cen gadżetów, które sygnuje logo z nadgryzionym jabłkiem. W ubiegłym roku furorę w sieci robiły kółka do komputera w cenie iPhone'a, a niewiele później na rynku zadebiutował dwumetrowy przewód Thunderbolt za ponad 600 złotych. Jednak bardzo możliwe, że wraz z premierą nowego produktu gigant technologiczny przeszedł sam siebie.

Apple sprzedaje ścierkę do czyszczenia ekranów za 99 złotych

Apple oferuje fanom ściereczkę do czyszczenia ekranów swoich produktów za 99 złotych. W opisie produktu na oficjalnej stronie producenta czytamy o zaletach niezwykłego "gadżetu":

format_quote

Ta ściereczka wykonana z miękkiego materiału niepowodującego zarysowań umożliwia bezpieczne i skuteczne czyszczenie wszystkich wyświetlaczy Apple, również tych z szybą ze szkła nanostrukturalnego

Producent twierdzi, że gadżet jest kompatybilny tylko z innymi urządzeniami marki: smartfonami iPhone 6 oraz nowszymi, iPadem (co najmniej 5. generacji), a także wszystkimi Apple Watch'ami czy iPadami Air. Internauci w mediach społecznościowych nie zostawili suchej nitki na cenie zwykłej szmatki z prestiżowym logo:

format_quote

Teraz, kiedy wydałem majątek na mój pierwszy komputer Mac, równie dobrze mogę kupić ściereczkę do polerowania ekranu za dodatkowe 20 dolarów. Tylko po to, aby wytrzeć nią łzy

format_quote

Normalnie z butów mnie wydarło

format_quote

prima aprilis to chyba w kwietniu jest

format_quote

A i tak znajdą się kretyni co to kupią i jeszcze powiedzą, że to okazja

format_quote

To już jest naprawdę produkt dla iDiotów. Przebija nawet kółka do Maca Pro

Na początku września tego roku Apple na corocznej konferencji ogłosił także premiery wielu innych produktów.

iPhone 13, iPad Mini, Apple Watch 7 - tegoroczne premiery od Apple

Tim Cook 14 września na konferencji Apple zaprezentował fanom kilka świeżych produktów od giganta technologicznego: nowego iPada, iPada Mini, Apple Watch 7. Jednak najważniejsze premiery wieczoru były związane z pokazaniem nowej generacji flagowych smartfonów marki: iPhone'a 13, iPhone'a 13 Mini, iPhone'a 13 Pro i iPhone'a 13 Pro Max.

iPhone ma do końca roku w zakresie 5G współpracować z 200 operatorami w 60 krajach. Nowa generacja smartfona ma wytrzymywać na jednym ładowaniu dłużej o 1,5 godziny (w przypadku iPhone 13 Pro) lub 2,5 godziny (iPhone 13 Pro Max) od poprzednika, czyli iPhone'a 12.

Wszystkie wersje iPhone’a 13 posiadają stabilizację optyczną oraz nowy skaner, który poprawi działanie Face ID. Apple zmienia także w nowej generacji układ aparatu, znajdującego się na tylnym panelu smartfona. Nowy iPhone zadebiutował z układem aparatów po skosie, a nie w pionie jak dotychczas.

iPhone 13 może się pochwalić całkowicie nowym ekranem, Pro Super Retina XDR, który ma obsługiwać technologię ProMotion. W niektórych krajach smartfon będzie miał również opcję łączności satelitarnej, aby umożliwić użytkownikom wysyłanie nagłych wiadomości do służb ratowniczych z miejsc pozbawionych zasięgu sieci komórkowej.

(tseo/bs)

5 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • MacBook
  • iPhone
  • Apple