Walentynki 2023 tuż, tuż. Nie wiesz, co podarować ukochanej osobie na prezent? Okazuje się, że możesz zabrać swoją drugą połówkę na kolację w "oceanicznym tunelu" w towarzystwie rekinów. Nie musicie daleko wyjeżdżać, to miejsce znajduje się w Polsce. Przygotuj się jednak na spory wydatek. Ile to kosztuje?

Walentynki z kolacją w oceanicznym tunelu i rekinami. Cena? Oj, zaboli!

Z propozycją nietypowych Walentynek 2023, czyli kolacji w "oceanicznym tunelu" wystąpiło łódzkie orientarium. Najbliższą sercu osobę możesz zabrać na nią w dwóch terminach - w niedzielę 12 lutego lub we wtorek 14 lutego.

Walentynki 2023 z kolacją w "oceanicznym tunelu" z rekinami w Polsce

W części oceanicznej Orientarium w Łodzi znajduje się aż ponad 1300 różnych gatunków ryb. Wśród nich są także rekiny, które będą pływać obok ciebie i ukochanej osoby, jeśli wybierzesz się tam na kolację. Wśród nich są rekiny brodate czy rzadko spotykana odmiana rekiny gitarowe. W "oceanicznym tunelu" pływają także żarłacze rafowe czarnopłetwe oraz płaszczki – orlenie plamiste i Himantury.

Kolacja w "oceanicznym tunelu", którą w swojej walentynkowej ofercie ma Orientarium Zoo Łódź, będzie trwała dwie godziny (od 20 do 22) i obejmuje trzy dania. Zakochani do wyboru mają trzy opcje: mięsną, rybną i wegetariańską. Co więcej, dostaną także butelkę wina.

Ile kosztuje taki walentynkowy wieczór spędzony we dwoje w otoczeniu rekinów i innych ryb? Ta cena zdecydowanie przewyższa kwotę, którą osoba zapraszająca mogłaby wydać w niezłej restauracji. Koszt dla dwóch osób to aż tysiąc złotych!

Jeśli zdecydujesz się zapewnić ukochanej lub ukochanemu taką atrakcję w tym wyjątkowym dniu musisz także wziąć pod uwagę jeszcze kilka rzeczy. Wśród nich jest m.in. fakt, że w "tunelu oceanicznym" w Orientarium jest ciepło. Termometry pokazują tam ok. 25 st. C, dlatego wybierając kreację, warto przygotować się na tego typu temperatury.

Walentynki 2023 w łódzkim Orientarium. Kolacja w towarzystwie rekinów lub spacer na co dzień niedostępną częścią

Poza kolacją w "oceanicznym tunelu" z rekinami możesz wybrać się także na walentynkowy spacer po Orientarium. Łódzkie zoo w piątek 10 lutego od godz. 15.45 pokaże zwiedzającym, który opłacą specjalną wejściówkę, niedostępne na co dzień pełne tajemnic zaplecza hodowlane. Uczestnicy będą mogli zobaczyć także m.in., jak wygląda pokazowa kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem oraz przespacerować się tunelem z rekinami. Kosztuje to 180 zł.

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Łódź
  • walentynki
  • rekin