Już za niespełna dwa tygodnie będziemy świętować Dzień Dziecka 2021. Święto to ustanowiono w 1954 r. i od samego początku obchodzi się je 1 czerwca. Od lat dzieci z tej okazji dostają prezenty. Od słodyczy poprzez zabawki, a nawet nieco droższe sprzęty. Od dawna podarunki dla naszych milusińskich możemy znaleźć w dyskontach. Sprawdzamy, jakie promocje na Dzień Dziecka 2021 przygotowały Lidl i Biedronka.

Dzień Dziecka 2021. Promocje w Lidlu i Biedronce. Na zdjęciu hulajnogi dostępne w Lidlu.

W Lidlu pojawi się wiele zabawek, gier planszowych, a także sprzęt sportowy. Już od 17 maja możemy nabyć produkty, które sprawdzą się jako upominek z okazji Dnia Dziecka.

Na pewno dziecko ucieszą zabawki z bohaterami z ulubionych animacji. W Lidlu pojawią się namioty (69,90 zł), pojazdy (119 zł), Walkie-Talkie (59,90 zł) czy przenośne konsole do gier z motywami z Krainy Lodu, Psiego Patrolu i Minionków.

Dzień Dziecka 2021. Oferta Lidla

W sklepach Lidla pojawią się także popularne wśród najmłodszych lalki L.O.L. Suprise. To laleczka zamknięta w kuli - niespodzianka. Ich dodatkową zaletą jest to, że dzieci mogą nie tylko kolekcjonować lalki, ale także zmieniać ich wygląd. Ceny zestawów wyglądają następująco:

L.O.L. Suprise Boys - 34,99 zł

L.O.L. Suprise Mebelki - 44,99 zł

L.O.L. Suprise Hairvibes - 54,90 zł

Lidl wprowadził do oferty także produkty, które ucieszą dzieci lubiące aktywność fizyczną. W sklepach będą dostępne hulajnogi, dwa modele jeden za 99 zł, a drugi za 189 zł. Do tego w wybranych placówkach będzie dostępny… skuter wodny dla dzieci! Za 799 zł.

Na koniec warto wspomnieć, że w sklepach Lidla będą dostępne także gry planszowe. To dobra rozrywka dla całej rodziny, taki prezent pozwoli zacieśnić więzi z dzieckiem. Mogą pomóc odciągnąć dziecko od telefonu czy komputera, a także być kołem ratunkowym podczas deszczowej pogody na wakacyjnym wyjeździe. Wybór gier jest spory, warto wspomnieć, chociażby o polskich wersjach Monopoly - Monopoly reprezentacja Polski oraz Monopoly Tatry i Zakopane - każda z nich za 99 zł.

Promocje na Dzień Dziecka 2021: Biedronka

Zacznijmy od książek i książeczek dla dzieci. Biedronka wprowadziła coś dla każdego w tej kategorii. Najbogatsza zdaje się być oferta dla najmłodszych dzieci, dla których proste książeczki, np. z cyklu „Kto tu mieszka?”, będziemy mogli kupić za 4,99 zł. Książka, która wprowadzi dziecko w podstawy kodowania też tyle kosztuje. Dzieci wciąż interesują się dinozaurami, więc można założyć, że „Encyklopedia dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych” będzie prawdziwym hitem. Kosztuje tylko 29,99 zł. Oprócz tego będzie sporo współczesnych wydań bajek, czy też kolorowanek.

Książki i kolorowanki to nie jedyne produkty, które znajdziemy w Biedronce z okazji Dnia dziecka. Za 69,90 zł będziemy mogli kupić zestaw ciastoliny Play-Doh (w wersji fryzjer lub dentysta). Fanów i fanki świnki Peppy z pewnością ucieszy figurka z akcesoriami za 69,90 zł, zaś miłośnicy Psiego Patrolu znajdą pojazdy w cenie 59,90 zł za zestaw. Nie mogło także zabraknąć zestawów klocków Lego. Pojawią się one w dwóch zakresach cenowych - 32,99 zł oraz 69,90 zł. W każdym z nich będzie dostępnych po kilka modeli, dla miłośników samochodów, superbohaterów, zestawy technic czy z serii Lego Friends.

Zestawy gier planszowych pojawią się także w Biedronce. Za 99 zł dostępne będą dwie wersje Monopoly - Monoly Avengers oraz Monopoly Junior Peppa, a także gra Głodne Hipcie.

Poza wyżej wymienionymi rodzice znajdą także zestawy kredek, cienkopisów, a nawet pościeli z motywem popularnego Psiego Patrolu.

Ten artykuł po raz pierwszy ukazał się na stronie Faktu 21.05.2021 r.

5 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Lidl
  • prezenty z okazji dnia dziecka
  • Biedronka
  • Dzień dziecka