Agnieszka Kaczorowska (29 l.) przez swoje fanki często pytana jest o to "jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?". Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o tym na swoim Instagramie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie swojego brzucha po dwóch ciążach. 29-latka zdradziła też jak dba o swoją sylwetkę. Okazuje się, że w tym bardzo wspiera ją rodzina, a zwłaszcza córeczki. Kaczorowska pokazała, jak ćwiczy ze swoimi "trenerkami personalnymi, które dają jej niezły wycisk".

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w Polsce popularność zdobyła dzięki roli sympatycznej Bożenki z serialu "Klan". Jest także tancerką i ma na swoim koncie m.in. tytuł Word Latin Youth Champion 2010 oraz Kryształową Kulę "Tańca z gwiazdami". Żona Macieja Peli jest też mamą dwójki dzieci. Jako pierwsza na świat przyszła w 2019 roku jej córeczka Emilia. W lipcu 2021 roku Kaczorowska urodziła Gabrielę.

Agnieszka Kaczorowska o sekrecie swojej figury. "Mam dwie trenerki personalne, które dają mi wycisk"

Agnieszka Kaczorowska prowadzi na Instagramie niezwykle popularny profil. Jej poczynania w mediach społecznościowych śledzi ponad 400 tysięcy osób. Dzieli się swoimi przemyśleniami, zdjęciami i filmikami. W jednym z postów pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży i odpowiedziała na pytanie, które szczególnie nurtuje jej obserwatorki:

format_quote

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to „jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?”. Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to, jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały, ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości"

- napisała celebrytka na Instagramie i zamieściła zdjęcie swojej sylwetki w obcisłych legginsach. 29-latka pochwaliła się też swoim brzuchem. Dodała, że po tej części ciała widać, że jest po dwóch ciążach. Aktorka zdecydowała się nie katować wymagającymi ćwiczeniami. Stwierdziła, że na treningi "jeszcze przyjdzie odpowiedni czas".

We wcześniej dodanym przez Agnieszkę Kaczorowską poście w żartobliwy sposób pokazała, jak "ćwiczy" ze swoimi dziećmi.

format_quote

Dziś zdradzam Wam moją codzienną rutynę treningową… Oto ćwiczenia na uda, pośladki, brzuch, barki i wiele innych partii mięśniowych, które wykonuję codziennie. Obecnie wybieram obciążenie ponad pięciokilogramowe lub coś koło 12-13 kg"

- napisała w poście pod nagraniem z "ćwiczeniami" z córeczkami z piosenką Survivor "Eye of the Tiger".

format_quote

Do tego jeszcze należałoby wspomnieć o cardio w postaci szybkiego marszu z wózkiem. Mam dwie trenerki personalne, które dają mi wycisk w zależności od swojego nastroju"

- zażartowała sobie gwiazda i dodała, że jej mąż jest jej prywatnym dietetykiem.

Fanki reagują na zabawny filmik Agnieszki Kaczorowskiej i dzielą się swoim doświadczeniem

Obserwatorkom aktorki bardzo spodobał się filmik. Niektóre napisały w komentarzach, że "to chyba nielegalne tak dobrze wyglądać po dwóch porodach":

format_quote

O tak! Najlepszy trening to opieka nad dzieciakami. Na fitness nie chodzę, bo wystarczy, że posprzątam dom. To jakbym trzy godziny na siłowni siedziała"

format_quote

Też tak właśnie "ćwiczę" ze swoją córką. A jak się cieszy, kiedy robię brzuszki! Gdy pojawiam się i znikam"

format_quote

Trzymam się takiego planu ćwiczeń od trzech lat. Obciążenie wzrasta stopniowo. Oczywiście mam już cały zaplanowany tydzień"

- czytamy w komentarzach pod wideo Agnieszki Kaczorowskiej.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

(Tseo/PAT)

(Instagram)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Agnieszka Kaczorowska
  • dzieci
  • figura
  • sylwetka
  • Maciej Pela