Anna Kalczyńska, prezenterka "Dzień dobry TVN", wychowuje trójkę dzieci. Popularna dziennikarka poinformowała ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych, że adoptowała dziewięciodniową dziewczynkę z Afryki. Wystosowała także apel do internautów.

Anna Kalczyńska adoptowała dziewczynkę z Afryki

Anna Kalczyńska w czerwcu 2007 roku wyszła za Macieja Maciejowskiego. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: Jana, Hanny i Krystyny. Gwiazda "Dzień dobry TVN" niedawno zadziwiła internautów, gdy na swoim Instagramie zestawiła dwa zdjęcia z młodszą córką Krysią, zrobione w tym samym miejscu, choć w odstępie pięciu lat. Kalczyńska na fotografiach pozuje w samej bieliźnie - biustonoszu i rajstopach.

Anna Kalczyńska wyznała ostatnio w rozmowie z Faktem, że życie rodzica w dobie epidemii COVID-19 nie nie jest proste:

format_quote

Czasem dochodzę do wniosku, że nie robię nic innego, tylko siedzę w domu i przygotowuję posiłki, by kursować z nimi w przerwach lekcyjnych. Moje dzieci chodzą do szkoły, w której każdego dnia mają zajęcia od 8 rano do 18. Każde z nich ma o innej porze przerwę, więc nigdy nie mamy szansy na wspólny obiad. Podgrzewam go trzy razy i mam wrażenie, że ciągle siedzę w garnkach albo w zeszytach i podręcznikach

Popularna prezenterka mimo to postanowiła wziąć na siebie kolejny obowiązek rodzicielski, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych.

Anna Kalczyńska adoptowała dziewięciodniową dziewczynkę z Afryki

Anna Kalczyńska w Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci (obchodzony 30 kwietnia) udostępniła nowy post na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda napisała, że nie może się pogodzić z cierpieniem dzieci:

format_quote

Matce trudno to zrozumieć a tym bardziej się z tym pogodzić.. ale na świecie wciąż wiele dzieci doświadcza przemocy. Dziś przypada Światowy Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci. Powszechnie wiadomo, jak bardzo dewastująca jest przemoc dla psychiki dziecka, jak niszczy poczucie bezpieczeństwa - fundament, na którym dziecko buduje cały swój świat. Niestety, dzieci nadal są bite i gnębione, wszędzie, ale szczególnie w tych rejonach świata, gdzie świadomość potrzeb najmłodszych jest niska

Następnie Kalczyńska poinformowała, że adoptowała dziewięciodniową dziewczynkę z Afryki:

format_quote

Dzięki Fundacji „Kasisi”, która działa w Afryce możemy nie być obojętni. Możemy działać. Możemy pomóc. Ja, niedawno adoptowałam finansowo maleńką 9 dniową dziewczynkę - Anastazję (fot2), której w ten sposób mogę nieco ulżyć w jej samotnym życiu. Kto wie, w którą stronę skieruje swoje kroki, jakim będzie człowiekiem, co postanowi zrobić w swoim życiu? Fundacja Kasisi zapewnia kochający dom dzieciom w potrzebie i szuka pomocy wśród nas, rodziców adopcyjnych na odległość. Codziennie małymi krokami, udaje się te niewinne piękne istoty przeciągać na jasną, bezpieczną stronę, obudzić w nich zaufanie i poczucie, że są kochane i ważne. Trafiają tu dzieci najbardziej poharatane przez życie. Pozostawiane w buszu, przy drogach, w miejskich latrynach, na przystankach autobusowych i ofiary handlu ludźmi.

Na koniec swojego wpisu Anna Kalczyńska zachęciła także fanów, aby poszli w jej ślady:

format_quote

Spójrzcie na te odzyskane uśmiechy i pełne pomysłów otwarte umysły. Zachęcam Was do zajrzenia na stronę fundacji i adoptowania z sercem. Zobaczcie ilu dzieciom możecie zmienić życie..

Co myślicie o geście prezenterki "Dzień dobry TVN"?

(tseo/bs)

3 slajdy
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Anna Kalczyńska