Anna Kalczyńska na swoim profilu w mediach społecznościowych zestawiła dwa zdjęcia z córką, zrobione w tym samym miejscu, choć w odstępie pięciu lat. Oprócz tego, że jej córka bardzo wyrosła przez ten czas, fani zwrócili uwagę na coś jeszcze. I wywarło to na nich ogromne wrażenie.

Anna Kalczyńska pokazała się w samej bieliźnie.

Anna Kalczyńska razem z Andrzejem Sołtysikiem prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Jest mamą trójki dzieci: Jana, Hani i Krysi. To właśnie najmłodsza z nich pozuje z mamą do zdjęcia. Teraz dziewczynka ma już 8 lat. Zmieniła się nie tylko ona, ale także jej mama, która pokazała bardzo intymne zdjęcie z córką.

Anna Kalczyńska pozuje w samej bieliźnie

Anna Kalczyńska na swoim Instagramie zestawiła dwa zdjęcia z córką, które dzieli pięć lat. Udało jej się odtworzyć praktycznie wszystkie szczegóły. Fotografie różni tylko kolor włosów dziennikarki i znacznie starsza już córka - Krysia. Kalczyńska na zdjęciu pozuje w samej bieliźnie - biustonoszu i rajstopach. Patrząc na jej sylwetkę można śmiało powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał, a nawet, że wygląda lepiej niż kilka lat temu! Naprawdę dziennikarce można pozazdrościć formy, jej sylwetka prezentuje się znakomicie.

"Pięć lat minęło... ten sam królik a ja nadal kradnę jej całusy😘 och, jak mija czas, nie zauważamy nawet w codziennym biegu" - podpisała swoje zdjęcie Kalczyńska.

Fani komplementują figurę Anny Kalczyńskiej

Fani są pełni zachwytu i licznie komentują zdjęcia gwiazdy, kierując pod jej adresem same komplementy. Wszyscy zgodnie twierdzą, że teraz wygląda zdecydowanie młodziej.

format_quote

Pięć lat minęło, dziecko dorasta, a mama nadal jak nastolatka

format_quote

Cudowna mama z Ciebie Aniu. Kochająca i taka super

format_quote

Pięknie pani wygląda

format_quote

Dziecko dorasta, a Pani młodnieje

- nie mogli nachwalić się komentujący na Instagramie.

Nic dziwnego, że Anna Kalczyńska wygląda tak znakomicie. Oprócz dobrych genów, które zawdzięcza swojej mamie - aktorce Halinie Rowickiej, gwiazda sporo czasu poświęca także na aktywność fizyczną. W domowym zaciszu korzysta z dobrodziejstw stretchingu, czyli ćwiczeń rozciągających, jeździ także na nartach, biega, pływa i dużo spaceruje.

7 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Anna Kalczyńska
  • figura
  • bielizna
  • bielizna gwiazd
  • figury gwiazd
  • w bieliźnie
  • Anna Kalczyńska dziennikarka
  • sylwetka