Anna Lewandowska (33 l.) ma dwie córeczki z Robertem Lewandowskim (33 l.). Z malutką Klarą (4 l.) od lat pielęgnuje małą świąteczną tradycję. W ubiegłym roku do jej celebrowania dołączyła Laura (1 l.). "Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca!" - napisała w wiadomości do swoich fanów. Internauci są zachwyceni!

Anna Lewandowska z mężem Robertem i córeczkami

Anna Lewandowska po raz pierwszy została mamą w 2017 roku. Żona Roberta Lewandowskiego urodziła Klarę 4 maja 2017 roku. Dziewczynka doczekała się rodzeństwa. Laura Lewandowska przyszła na świat niemal równo trzy lata później - 6 maja 2020 roku.

Anna Lewandowska ma małą świąteczną tradycję z córeczkami. Pokazała ją na Instagramie

Anna Lewandowska na swoim Instagramie często pokazuje się z rodziną. Nie brakuje fotografii z mężem trenerki, czyli Robertem Lewandowskim. Gdy "Lewa" decyduje się wstawić zdjęcie z Klarą i Laurą bardzo dba o ich prywatność. Dziewczynki pozują z odwróconymi do obiektywu twarzami. Anna Lewandowska nie robi wyjątku od tej reguły nawet w święta. Dzięki właśnie tej decyzji stworzyła z córkami małą świąteczną tradycję.

Od pierwszego wspólnego z Klarą Bożego Narodzenia fotografuje się z dziewczynką na tle choinki. Panie pozują tyłem do aparatu, a mała dziewczynka jest trzymana przez Annę na biodrze. W 2020 roku duetu dołączyła kilkumiesięczna wtedy Laura. W święta Bożego Narodzenia 2021 żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się zbiorem wszystkich fotografii zrobionych w tej koncepcji.

format_quote

Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca!"

- napisała sławna trenerka.

Anna Lewandowska pokazała świąteczne zdjęcie z Klarą i Laurą. Fani zachwyceni: "Calineczki"

Świąteczne fotografie Anny Lewandowskiej z Klarą i Laurą spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów. Na Instagramie polubiło ją ponad 96 tysięcy osób, a w komentarzach pod znalazło się mnóstwo emotikon w kształcie serduszek.

format_quote

Ale piękna pamiątka"

format_quote

Właśnie miałam nadzieję, że i w tym roku wstawisz takie zdjęcie"

format_quote

Cudownie rosną, a ty kwitniesz"

format_quote

Calineczki"

format_quote

Za rok już tak łatwo nie będzie udźwignąć tych dwóch skarbów"

- napisali w komentarzach fani.

Jak podoba Wam się pomysł Anny Lewandowskiej na wspólne świąteczne fotografie z córeczkami?

(Tseo/PAT)

(Instagram)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Anna Lewandowska
  • Robert Lewandowski
  • Laura Lewandowska
  • Klara Lewandowska