Anna Samusionek przeżywa obecnie trudne chwile. W wieku 74 lat zmarła mama aktorki. "Ból jest tak przejmujący, że nie umiem go opisać" - napisała w mediach społecznościowych gwiazda serialu "Na Wspólnej.

Anna Samusionek w żałobie. Gwiazda "Na Wspólnej" straciła mamę.

Anna Samusionek to popularna aktorka filmowa i telewizyjna, która debiutowała w 1996 roku epizodyczną rolą w serialu "Ekstradycja". W 2007 roku występowała w "Tańcu z Gwiazdami", a dwa lata później dostała rolę Ilony Zdybickiej w popularnej telenoweli "Na Wspólnej", z której teraz ją kojarzą telewidzowie w całym kraju. Gwiazda od dwóch lat wciela się także w Lucynę Sikorkę w serii "Na dobre i na złe".

Anna Samusionek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zazwyczaj dzieli się z internautami kulisami swojego życia zawodowego. Gwiazda czasem pokazuje w sieci również swoją prywatną stronę. Aktorka ostatnio przekazała na swoim profilu na Instagramie bardzo smutne wieści.

Anna Samusionek w żałobie. Gwiazda "Na Wspólnej" straciła mamę

Anna Samusionek w poniedziałek 18 października poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych o tym, że zmarła jej mama. Kobieta za kilka dni obchodziłaby 75. urodziny:

format_quote

MOJA MAMA ODESZŁA...Trzy dni przed swoimi 75 urodzinami...dzień przed urodzinami swojego najmłodszego syna...

Gwiazda "Na Wspólnej" wyznała, że nie zdążyła się pożegnać z mamą:

format_quote

Jechałam do niej wczoraj szczęśliwa po cudownym koncercie w Słupsku (o którym dziś miał być post), wioząc pyszną wędzoną rybę z Ustki i słynne krówki...Chciałam wszystko opowiedzieć, pokazać zdjęcia i filmy...Nie zdążyłam...O jedno spotkanie za mało...Bez pożegnania...W ciszy snu...

Aktorka udostępniła nagranie, który zawierał kolaż rodzinnych zdjęć. Anna Samusionek pod wzruszającymi kadrami napisała, że nie umie sobie poradzić ze stratą rodzica:

format_quote

Tyle, że ze mnie wydobywa się wyjący krzyk...Ból jest tak przejmujący, że nie umiem go opisać...To nie tak miało być...nie tak...Mamo, Mamciu, Mamusiu... Ps. Czarna kurtyna opadła...na chwilę za nią zniknę, wybaczcie milczenie...

Internauci w komentarzach łączyli się w bólu z aktorką:

format_quote

Współczuję bardzo. Niech Bóg da siły w tym trudnym czasie

format_quote

Niewyobrażalna strata ...ogromnie współczuję...nigdy nie ma dobrego momentu na takie pożegnanie ...

format_quote

Ogromne wyrazy współczucia Pani Aniu…

format_quote

Przykro mi bardzo

format_quote

Ogromnie mi przykro, najszczersze wyrazy współczucia

Mamy nadzieję, że Anna Samusionek niedługo dojdzie do siebie po stracie ukochanej osoby.

(tseo/bs)

7 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • anna samusionek
  • Na Wspólnej