Anna Starmach w maju tego roku po raz drugi została mamą. Jurorka programu „MasterChef” urodziła ledwie kilka miesięcy temu, ale niektórzy internauci są ciekawi, kiedy ponownie zajdzie w ciążę. Gwiazda stanowczo zareagowała na wścibskie komentarze.

Anna Starmach oburzona pytaniem o kolejną ciążę.

Anna Starmach na początku grudnia zeszłego roku poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Jurorka „MasterChefa” i jej mąż Piotr w listopadzie 2018 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Jagienkę. W maju gwiazda przekazała na swoim profilu na Instagramie, że urodziła syna Gustawa:

format_quote

Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej

Anna Starmach nie należy do najbardziej wylewnych gwiazd polskiego show-biznesu w mediach społecznościowych, ale mimo to chętnie chwali się kolejnymi chwilami spędzonymi w towarzystwie drugiego dziecka. Gwiazda w maju relacjonowała pierwszy spacer z synkiem:

format_quote

Myślałam, że skoro Gucio rodzi się w maju to na nasz pierwszy spacer ubiorę klapeczki i sukienkę, bobasowi planowałam włożyć tylko bodziak, do tego lekki otulacz. Tymczasem pogoda zaskoczyła młodych rodziców. Konieczna była peleryna, śpiworek, w zapasie czekał ochraniacz na deszcz i termos z herbatą. I choć było zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałam to BYŁO WSPANIALE! Pierwszy spacer w czwórkę za nami!

Anna Starmach w internecie opowiedziała także o stosunku Jagienki do młodszego braciszka:

format_quote

Jagienka jest super podekscytowana i cały czas chce głaskać, przykrywać i całować braciszka. A braciszek pomału odnajduje się w tej ziemskiej rzeczywistości. To absolutnie magiczny czas, cały czas jestem super wzruszona i płaczę. Mój mąż się ze mnie śmieje, jaką jestem beksą

Jurorka "MasterChefa" chętnie się dzieli swoim szczęściem w mediach społecznościowych, ale potrafi być stanowcza, gdy internauci przekraczają granicę jej prywatności.

Anna Starmach, gwiazda "MasterChefa", oburzona pytaniem o kolejną ciążę

Anna Starmach zorganizowała ostatnio na swoim profilu na Instagramie Q&A dla fanów. Gwiazda musiała się mocno zdziwić, gdy jeden z użytkowników sieci wprost ją zapytał, kiedy planuje urodzić kolejne dziecko.

Jurorka "MasterChefa" zareagowała stanowczo, dając innym internautom do zrozumienia, że nie życzy sobie tak osobistych i intymnych pytań. Anna Starmach odpowiedziała:

format_quote

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są: a) nie na miejscu, b) są pytaniami poważnymi, c) to naprawdę nie na miejscu

Myślicie, że gwiazda miała rację? Czy wiecie, co Marek Kondrat ostatnio powiedział o byciu ojcem po 70.?

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Masterchef
  • Anna Starmach