Andrzej Grabowski ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsza żona aktora udzieliła nowego wywiadu, w którym odsłoniła kulisy rozstania. "Praktycznie przestał bywać w domu. Już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego" - powiedziała Anna Tomaszewska.

Była żona Andrzeja Grabowskiego opowiedziała o przyczynach rozwodu.

Andrzej Grabowski przez ponad 20 lat był mężem aktorki Anny Tomaszewskiej, z którą wziął ślub w 1982 roku. Małżeństwo doczekało się dwóch córek: Zuzanny (ur. 1983 r.) oraz Katarzyny (ur. 1991 r.). Gwiazdy rozwiodły się w 2008 roku, a już kilka miesięcy później Grabowski zawarł związek małżeński z Anitą Kruszewską, charakteryzatorką filmową. Na początku 2016 roku para zdecydowała się rozstać, a dwa lata później się rozwiedli. W 2020 roku Andrzej Grabowski związał się z aktorką Aldoną Grochalą.

Odtwórca roli Ferdynanda Kiepskiego w wywiadzie dla "Gali" opowiedział o nieudanych małżeństwach. Przyznał także, że związek z Anną Tomaszewską rozpadł się przez obowiązki zawodowe:

format_quote

Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez pracę. Każdy, kto przeżył tyle lat, ma bagaż. Ale jeżeli Pani zapytałaby, czy chciałbym mieć taki, to prawdopodobnie wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja ją kocham. Ale mnie się to nie udało

Anna Tomaszewska nie mówiła publicznie o powodach rozstania. Aktorka związała się ze znanym satyrykiem Krzysztofem Piaseckim. Kilka tygodni temu gwiazda udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym mówiła, że martwi się upływającym czasem:

format_quote

Wolałabym być młodsza, to na pewno. Nie podoba mi się, że czas tak szybko biegnie. Chciałabym, żeby to wszystko wolniej się toczyło. Perspektywa braku pracy w zawodzie i wizja emerytury mnie zasmucają. Na razie się przed tym bronię, a okoliczności mi sprzyjają

Anna Tomaszewska ostatnio po raz pierwszy odniosła się publicznie do rozstania z Andrzejem Grabowskim. Co zdradziła?

Anna Tomaszewska o przyczynach rozwodu z Andrzejem Grabowskim: przestał bywać w domu

Anna Tomaszewska niedawno porozmawiała z tygodnikiem "Na żywo", a w publikacji opowiedziała o kulisach dawnego związku:

format_quote

Gdy graliśmy spektakle, musieliśmy brać opiekunki. Dziewczynki były wrażliwe, nieśmiałe i płochliwe. Bardzo się tym przejmowałam

Aktorka wyznała także, czemu rozstała się z Andrzejem Grabowskim. Tomaszewska zauważyła, że gwiazdora nigdy nie było w domu, gdyż był kompletnie pochłonięty swoją karierą. W końcu tego nie wytrzymała:

format_quote

Czasem mnie rzucało. Było mi ciężko. Może nawet chciałam się jako zbuntować? (…) Praktycznie przestał bywać w domu. Już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego. Miałam 49 lat i w sposób nieubłagany postanowiłam o siebie zawalczyć. Rozwiedliśmy się

Myślicie, że Andrzej Grabowski odniesie się do tych słów byłej żony? Czy wiedzieliście, że gwiazdor w jednym z ostatnich odcinków "Tańca z gwiazdami" zdradził, że niedawno przeszedł kolejną operację?

(tseo/bs)

Ten artykuł pierwszy raz na stronie Faktu ukazał się 15.10.2021 r.

4 slajdy
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Anna Tomaszewska
  • Andrzej Grabowski