Britney Spears coraz częściej szokuje fanów w mediach społecznościowych odważnymi zdjęciami, które nie zostawiają zbyt wiele wyobraźni. Pod nowym pikantnym kadrem na Instagramie gwiazda opowiedziała o swoich doświadczeniach z operacjami plastycznymi.

Britney Spears o operacjach plastycznych. Zaskakujące wyznanie gwiazdy.

Britney Spears jest żywą legendą muzyki pop, a początki jej kariery datuje się na 1992 rok, gdy debiutowała jako młoda aktorka musicalowa. Nastoletnia wokalistka pojawiała się również w "Klubie Myszki Miki", gdzie poznała przyszłych gigantów sceny rozrywkowej: Christinę Aguilerę oraz Justina Timberlake’a. O Britney Spears zrobiło się naprawdę głośno w 1998 roku, gdy wydała debiutancki album pt. "...Baby one more time". Przez kolejne lata sprzedała dziesiątki milionów albumów, a jej twarz i nazwisko nie schodziło z czołówek gazet.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo się wydarzyło w życiu Britney Spears. Gwiazda w połowie września zaręczyła się z 27-letnim Samem Asgharim, który jest tancerzem i trenerem personalnym pochodzącym z Teheranu. 29 września piosenkarka odzyskała wolność, gdy sąd zawiesił kuratelę Jamiego Spearsa. Ojciec piosenkarki przez 13 lat miał pełną kontrolę nad finansami i opieką zdrowotną Britney Spears, która była tym samym ubezwłasnowolniona.

Piosenkarka świętuje wygraną w sądzie i ostateczne uwolnienie się spod kurateli ojca w dość specyficzny sposób. Britney Spears zaczęła regularnie publikować w mediach społecznościowych odważne zdjęcia, na których pozuje bez ubrań. Artystka ostatnio znów udostępniła pikantny wpis, a przy okazji opowiedziała o swoich doświadczeniach z operacjami plastycznymi.

Britney Spears szczerze o operacjach plastycznych: mam złe doświadczenia

Słynna piosenkarka opublikowała w połowie października nowy wpis na swoim profilu na Instagramie, w którym ponownie zaprezentowała się fanom w wersji topless. W opisie odważnego zdjęcia Britney Spears opowiedziała o swoich doświadczeniach z operacjami plastycznymi:

format_quote

Jak to jest z konsultacjami na poprawę sylwetki? Czy tylko ja, czy ktokolwiek inny też ma złe doświadczenia… może jestem zbyt wrażliwa… tak czy inaczej wolę spaść z klifu, niż pytać lekarza o to, co jego zdaniem jest nie tak z moim ciałem… wyciągnięta lekcja!!!

Fani w komentarzach zapewnili piosenkarkę, że nie powinna się poddawać zabiegom medycyny estetycznej, gdyż jest piękną i naturalną kobietą:

format_quote

Twoje ciało jest sztuką

format_quote

Britney odzyskuje swoją moc. Wspaniale to widzieć

format_quote

Nie potrzebujesz niczego poprawiać. Zawsze jesteś piękna

format_quote

Powiedz to głośniej Królowo

format_quote

Nic nie musisz zmieniać

Co myślicie o nowym wpisie Britney Spears?

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • britney spears