Cezary Pazura od ponad dekady tworzy szczęśliwy związek z Edytą Pazurą. W przeszłości popularny aktor musiał mierzyć się z prawdziwym dramatem w życiu osobistym. Gwiazdor zdradził ostatnio w wywiadzie, że alkohol przysporzył mu wielu problemów.

Cezary Pazura szczerze o swoim stosunku do alkoholu.

Cezary ma trójkę dzieci z związku z Edytą Pazurą: Amelię (ur. 2009), Antoniego Józefa (ur. 2012) i Ritę (ur. 2018). Gwiazdor jednak dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu, zanim poznał obecną żonę.

Pierwszą partnerkę, Żanetę, aktor poślubił 1 kwietnia 1989 roku. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 1994 roku, ale para doczekała się córki. Anastazja Pazura przyszła na świat w październiku 1988 roku. Kobieta jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, a swoje pierwsze kroki stawiała u boku taty w serialu „Przypadki Cezarego P”. Można było ją zobaczyć także m.in. w serialach "Na dobre i na złe" czy w "Barwach szczęścia".

Cezary Pazura kilka lat temu w autobiografii "Gdybym zapomniał..." ujawnił, że jego pierwsze małżeństwo rozpadło się przez problemy z nałogami żony. Zabronił jej pić alkoholu oraz zażywać narkotyków, a w rezultacie kobieta znienawidziła go i finalnie odeszła. Gwiazdor opisywał rodzinny dramat w książce z perspektywy trzeciej osoby:

format_quote

Gdy wyrzucał śmieci, zauważył, że za koszem, tam gdzie szczotka, zmiotka i parę szmat, stała jakaś butelka. Alkoholu ciut na dnie. – Co to za butelka? – zapytał. – A, chyba wyrzucałam do kosza i nie wycelowałam. A wczoraj, gdy wziął łyczek soku pomarańczowego żony, okazało się, że to wódka. – Jezu, tu jest alkohol. – O matko, musiałam się pomylić. Zaczął świadome poszukiwania. Domowe śledztwo. Wszędzie znajdował pokitraną wódkę

Aktor dodał na łamach publikacji:

format_quote

Ona wykupiła bilet w jedną stronę. Zabraniając jej pić i ćpać, staniesz się jej największym wrogiem. Znienawidzi cię, odejdzie, ucieknie

Cezary Pazura w nowym wywiadzie ujawnił, jaki obecnie jest jego stosunek do alkoholu.

Cezary Pazura szczerze o swoim stosunku do alkoholu: bałem się

Cezary Pazura udzielił niedawno nowego wywiadu na potrzeby podcastu Żurnalisty, a w szczerej rozmowie opowiedział o swoim stosunku do alkoholu. Przyznał, że się go bał:

format_quote

Boję się, jak coś ma nade mną władzę. Nigdy nie lubiłem być pijany, bo traciłem kontrolę. Lęk mnie paraliżował. Ja po wódce nie bawiłem się dobrze, tylko się bałem. To po cholerę mam to pić – żeby się bać?

W wywiadzie gwiazdor zauważył także, że młodsza o 26 lat żona tchnęła w niego nowe życie po licznych wzlotach i upadkach:

format_quote

To jest tajemnica życia chyba, że spotykasz na swojej drodze osobę przez duże "O", która jest w stanie czterdziestoparoletniego faceta wypełnić takim światłem, takim dobrem, taką ochotą do życia, siłą

Co myślicie o wyznaniu Cezarego Pazury?

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Cezary Pazura