Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie efektami świątecznej sesji zdjęciowej, na której wystąpiła razem z mężem i synami. Internauci nie kryją zaskoczenia tym, co zobaczyli. Zastanawiają się, co obok Radosława Majdana robi jakaś zupełnie obca kobieta. Czy Małgorzata Rozenek faktycznie przesadziła z retuszem zdjęcia? Poznajecie ją?

Małgorzata Roznek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie raz podkreślała, że okres przedświąteczny jest jednym z jej ulubionych w roku. Perfekcyjna Pani Domu nie czeka z dekoracjami świątecznymi do ostatniej chwili. Zazwyczaj już na początku grudnia przystraja swój dom, aby móc dłużej cieszyć się wyjątkową świąteczną atmosferą. Tak było także w tym roku. Dom Małgorzaty i Radosława Majdana jest już gotowy na Boże Narodzenie. Gwiazda TVN-u ubrała choinkę, a wnętrze rozbłysnęło nastrojowymi lampkami.

Małgorzata Rozenek-Majdan na świątecznej sesji z rodziną

„U nas już świątecznie. Dzidziuś Majdana zachwycony swoim #winterwonderland. W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki. Kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie, a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda. Świętowanie czas zacząć” - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciami udekorowane domu.

Świąteczne dekoracje w domu to jednak nie wszystko. Małgorzata Rozenek każdego roku przed Bożym Narodzeniem bierze udział w rodzinnej sesji zdjęciowej. Tym razem także nie mogła sobie odmówić świątecznych zdjęć z mężem i synami na tle choinki i kominka. Efekty tej rodzinnej sesji zdjęciowej można podziwiać na instagramowym profilu gwiazdy.

Zdjęcia wywołały wśród internautów olbrzymie poruszenie, głównie ze względu na to, że na jednym z nich fani nie poznali Małgorzaty Rozenek.

Internauci nie poznali Małgorzaty Rozenek na zdjęciu

Jedno ze zdjęć, opublikowanych przez gwiazdę TVN-u wzbudziło szczególne kontrowersje. Internauci zwrócili uwagę na zbyt mocny retusz graficzny, przez co twarz Małgorzaty Rozenek wygląda inaczej niż zwykle.

format_quote

Małgosiu, chyba grafik troszkę przesadził z poprawianiem Twojej buzi na pierwszym zdjęciu

format_quote

Co tam na 1 zdjęciu stało się pani z twarzą???

format_quote

Co to za kobieta obok Radosława?

format_quote

Mocny fotomontaż, „podziwiam” odwagę za wstawienie tego zdjęcia

format_quote

Nie poznałam Pani. W pierwszym momencie pomyślałam, że to Maja Sablewska. Troszkę grafik się zagalopował, ale zdjęcie ogólnie ładne

- pisali zdumieni internauci.

Małgorzata Rozenek w charakterystycznym dla siebie ironicznym i żartobliwym stylu odpowiedziała: Kto bogatemu zabroni?

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • rodzina
  • retusz
  • Radosław Majdan
  • Małgorzata Rozenek-Majdan
  • Photoshop