Daniel Martyniuk był swego czasu znany wyłącznie ze skandali i imprezowych ekscesów. Syn Zenka Martyniuka w ostatnich miesiącach uspokoił się, pracując jako majtek na statku. Niedawno jednak pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z zakrapianej balangi. Czyżby złe nawyki ponownie wygrały z rozsądkiem?

Daniel Martyniuk wrócił do dawnego życia?

Daniel Martyniuk kilka razy był zmuszony stawić się przed sądem, aby tłumaczyć się ze swoich wybryków. Syn Zenka Martyniuka ma na swoim koncie ma m.in. znieważenie funkcjonariuszy na służbie, został przyłapany na posiadaniu narkotyków, za co został skazany na 100 godzin prac społecznych. Na początku marca na wokandę trafiła sprawa dotycząca wielokrotnego prowadzenia samochodu bez prawa jazdy, które syn gwiazdy disco-polo stracił 2018 roku za jazdę pod wpływem narkotyków.

Daniel Martyniuk mówił skruszony przed sądem, że planuje poprawę:

format_quote

Chcę się zmienić. Moje problemy były wywołane stresem, wszystko zaczęło się, jak poznałem byłą żonę. Teraz jestem innym człowiekiem. Chcę wyjechać, wrócić do pracy marynarza na morzu

Syn Zenka Martyniuka został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Dostał także zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Daniel Martyniuk postanowił skorzystać z łaskawego wyroku i dotrzymał swojej obietnicy z sali sądowej - wrócił do pracy marynarza.

Pociecha lidera zespołu Akcent musi na co dzień szorować pokład, ale nie narzeka, gdyż czuje się spełniony. Daniel Martyniuk zdradził, jak wygląda jego dzień pracy i dodał, że był już zmęczony kolejnymi skandalami:

format_quote

Wstaję o 7, a od 8 do godz. 17 pracujemy. Mamy w tym dwie przerwy na kawę i obiad. Czuję, że robię to, co lubię. Czuję się spełniony. Najważniejsze jest to, że robię to, co lubię. Chciałem zrobić coś nowego, a nie, że tak powiem, kolejne skandale

Jednak nowe zdjęcie mężczyzny w mediach społecznościowych ewidentnie sugeruje, że zatęsknił za ostrymi balangami.

Daniel Martyniuk wrócił do imprezowania? Syn Zenka na zdjęciu z imprezy

Zenek Martyniuk chwalił niedawno syna na łamach "Twojego imperium". Gwiazdor zauważył, że praca na morzu pomogła mu się ustatkować:

format_quote

Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny

Daniel Martyniuk jednak ostatnio pokazał swoim fanom na Instagramie, jak spędzał sobotni wieczór. Syn gwiazdy disco polo w relacji na swoim profilu opublikował zdjęcie, na którym z ust wystaje mu papieros, a w dłoni dzierży pełny kieliszek. Fotografie znajdziecie w galerii poniżej!

Kadr przypomina dawne życie pociechy Zenka Martyniuka, które przyniosło mężczyźnie i jego rodzinie same zmartwienia i problemy. Myślicie, że Daniel Martyniuk chciał tylko się odprężyć w weekend, czy to zapowiedź kolejnego karnawału pełnego skandali w wykonaniu celebryty?

(tseo/bs)

5 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Daniel Martyniuk
  • Zenek Martyniuk