Dorota Szelągowska pod koniec września obchodziła 41. urodziny. Gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej" zorganizowała huczną imprezę, na której pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu m.in. Natalia Kukulska czy Aleksandra Kwaśniewska. Na wydarzeniu nie zabrakło także byłego męża jubilatki, kompozytora Adama Sztaby.

Dorota Szelągowska świętowała urodziny w gwiazdorskim towarzystwie.

Dorota Szelągowska to obecnie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prezenterka od lat przeprowadza rewolucje w mieszkaniach rodaków, prowadząc popularne programy rozrywkowe: „Dorota Was urządzi”, „Domowe rewolucje”, „Polowanie na mieszkanie”. Córka Katarzyny Grocholi od października 2020 prowadzi program „Totalne remonty Szelągowskiej”. Dziennikarka ma także piękny apartament, którego wiele osób mogłoby jej pozazdrościć.

Dorota Szelągowska 26 września tego roku obchodziła 41. urodziny. Zrobiła sobie wyjątkowy prezent z tej okazji: wybrała się na badanie mammograficzne. Gwiazda udostępniła zdjęcie z gabinetu lekarskiego w relacji na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 800 tysięcy użytkowników. Prezenterka telewizyjna tym samym zachęciła swoje fanki do badań przesiewowych, które służą do wykrywania wczesnych zmian nowotworowych u kobiet:

format_quote

Jako że osiągnęłam już ten słuszny wiek, pierwszy dzień 41. roku życia uczciłam mammografią, co uważam za najbardziej rozsądny toast

Dorota Szelągowska jednak nie zapomniała także o zorganizowaniu hucznej imprezy urodzinowej. Gwiazda zaprosiła na balangę gwiazdy polskiego show-biznesu, jak i byłego męża z obecną żoną.

Dorota Szelągowska świętowała urodziny z byłym mężem Adamem Sztabą i jego żoną

Gospodyni "Totalnych remontów Szelągowskiej" zorganizowała ostatnio w jednym ze stołecznych klubów huczną imprezę, na której pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu m.in. Natalia Kukulska czy Aleksandra Kwaśniewska. Na wydarzeniu nie zabrakło także byłego męża jubilatki, kompozytora Adama Sztaby. Muzyk był drugim mężem prezenterki. Para poznała się w 2002 roku, ale ślub wzięli 11 lat później.

Dorota Szelągowska opowiedziała szczerze o rozwodzie ze Sztabą w wywiadzie dla Agaty Młynarskiej:

format_quote

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować.

Osobowość telewizyjna dodała wtedy, że obecna żona Agnieszka, bardziej pasuje do kompozytora:

format_quote

Myślę, że Adam w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu

Wychodzi na to, że Dorota Szelągowska utrzymuje bardzo serdeczne relacje z parą. Gwiazda udostępniła zdjęcie z imprezy z byłym mężem i jego obecną żoną, na którym tuli się do małżeństwa:

format_quote

Ci dwoje też fajni, choć najbardziej zmarzli. Przezdolny @adamsztaba i jego ostojo-muzo-żona @agdra_sztaba

Zdjęcia z imprezy urodzinowej Doroty Szelągowskiej znajdziecie w galerii poniżej. Czy wiedzieliście, że gwiazda podjęła się remontu łazienki w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka? Zdradziła przy okazji, że jej 3-letnia córka urodziła się z wrodzoną wadą serca.

(tseo/bs)

7 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • adam sztaba
  • Dorota Szelągowska