Film "Dziewczyny z Dubaju" to jedna z najgłośniejszych kinowych premier tej jesieni. Podczas premierowego pokazu produkcji stworzonej przez Dodę i Emila Stępnia, a wyreżyserowanej przez Marię Sadowską, w poniedziałek bawiły się gwiazdy. Zaproszenie na ten wieczór, od samej Doroty Rabczewskiej, dostała Sylwia Bomba (33 l.). Celebrytka znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chciała dodać hołd twórczyniom na ściance. Miała jednak problem, aby się na nią dostać. 33-latka ma pewną teorię dotyczącą tego, co się stało!

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba była jedną z zaproszonych osób na premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju". Podczas wydarzenia, które odbyło się 22 listopada, zabrakło Dody, która na liście swoich gości umieściła celebrytkę. Zamiast Doroty Rabczewskiej pojawił się kartonowy stand z jej wizerunkiem. Przed pokazem gwiazdy chętnie pozowały na ściance. Pojawiła się m.in. reżyserka Maria Sadowska oraz aktorki Kasia Sawczuk czy Olga Kalicka. Przed aparatami fotografów stanąć chciała też Sylwia Bomba.

"Dziewczyny z Dubaju". Ochroniarz nie chciał wpuścić Sylwii Bomby na ściankę!

Producentka kreatywna Doda zaprosiła Sylwię Bombę na premierę "Dziewczyn z Dubaju" po tym, jak poznały się w trakcie ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Bomba była jedną z uczestniczek, a Dorota Rabczewska podczas finału pokazała niezapomniane show. Celebrytka udzieliła wtedy wywiadu, w którym wyraziła wsparcie wobec rozwodzącej się z Emilem Stępniem artystki.

22 listopada odbyła się uroczysta premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda w rozmowie z portalem pomponik.pl zażartowała, że ochroniarz nie wpuścił jej na ściankę, bo "oślepił go blask jej kreacji".

format_quote

[...] Chciałam wejść na ściankę, bo sama jestem po szkole filmowej. Wiem, jak przebiega proces robienia filmu i ile kosztował dwie panie, które robiły ten film [chodzi o Dodę i Marię Sadowską — przyp.red.]. Ile kosztował je nerwów, wysiłków i pracy. Uważam, że będąc w tym miejscu, robiąc sobie zdjęcie na ściance i wrzucając je, dodając też np. recenzję filmu, oddaje się w jakiś sposób hołd [...]"

- powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.pl Sylwia Bomba. Wyjście na ściankę podczas premiery filmu porównała do pójścia na wesele w pięknej kreacji i oddania w ten sposób czci parze młodej. Na szczęście ochroniarz zrehabilitował się i zaprosił 33-latkę do pozowania przed obiektywami paparazzi. Tak prezentowała się podczas wydarzenia promującego "Dziewczyny z Dubaju":

Dziennikarz serwisu internetowego zapytał Bombę również o to, czy będzie chciała jakoś odwdzięczyć się Dodzie za zaproszenie. Uczestniczka programu "Gogglebox" stwierdziła, że piosenkarka jest bardzo interesującą osobą i chętnie poznałaby się z nią.

(Tseo/PAT)

(Pomponik.pl)

Ten artykuł ukazał się po raz pierwszy na stronie Faktu 23.11.2021 r.

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Doda
  • Dorota Rabczewska
  • Sylwia Bomba
  • Dziewczyny z Dubaju