Za nami premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju". Produkcja Dody i Emila Stępnia pokazuje kulisy "afery dubajskiej". Zamieszane mają być w nią polskie celebrytki i modelki, a także znane osobowości ze świata biznesu, polityki oraz sportu. Zobacz zwiastun filmu!

Dziewczyny z Dubaju premiera

W poniedziałek 22 listopada odbyła się premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" Dody i Emila Stępnia. Produkcja jest inspirowana książką o tym samym tytule napisaną przez Piotra Krysiaka. Opowiada o "aferze dubajskiej".

"Dziewczyny z Dubaju" premiera. Zobacz zwiastun filmu Dody i Emila Stępnia

O czym opowiada film "Dziewczyny z Dubaju"?

format_quote

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…"

- czytamy w opisie filmu Dody na YouTube.

Teaser filmu rozpoczyna się od sceny na lotnisku. Wystrojona grupa młodych kobiet idzie z walizkami przez halę odlotów. Wychodząc z lotniska wsiada do czarnych samochodów.

format_quote

Mogę cię o coś zapytać? Tylko bądź szczera. Ile musiałby zapłacić ktoś, żeby się z tobą przespać? 10 tysięcy? Nie musisz odpowiadać na głos. No bądź szczera. Jaka jest Twoja cena?"

- słyszymy głos lektorki w zwiastunie filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Teaser można zobaczyć poniżej:

W produkcji "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej zagrali m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. W obsadzie filmu, którego producentką kreatywną była Doda, pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

(Tseo/ PAT)

Źródło: YouTube

Ten artykuł ukazał się po raz pierwszy na stronie Fakt.pl 23.08.2021 r.

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Doda
  • Dorota Rabczewska
  • Dziewczyny z Dubaju
  • Emil Stępień