Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia tego roku, a od tego czasu trwają publiczne przepychanki pomiędzy żoną piosenkarza, Ewą Krawczyk, a jego jedynym synem. Kobieta jednak ostatnio zdobyła się na wzruszający gest w kierunku Krzysztofa Igora.

Ewa Krawczyk zadbała o syna Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia tego roku, pozostawiając w żałobie najbliższą rodzinę i przyjaciół, setki tysięcy fanów w całym kraju. Kilka tygodni wcześniej gwiazdor był hospitalizowany wskutek zakażenia koronawirusem, ale wdowa po artyście zdradziła, że przyczyną jego śmierci były choroby współistniejące: cukrzyca, choroba Parkinsona.

W pogrzebie Krzysztofa Krawczyka wzięło udział wiele gwiazd rodzimego show-biznesu, m.in. Daniel Olbrychski, członkowie zespołu Trubadurzy, Norbi, Robert Janowski z żoną, a także menadżer i przyjaciel artysty Andrzej Kosmala. Galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

To właśnie na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka miało dojść do scysji, w której uczestniczyła wdowa Ewa Krawczyk, manager piosenkarza i jego były kolega z zespołu Trubadurzy, Marian Lichtman. Muzyk zauważył w rozmowie z Faktem, że "przepychał" się w trakcie ceremonii tylko po to, aby pomóc synowi Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak, który nie miał dostępu do trumny z ciałem ojca.

Publiczny konflikt Krzysztofa Igora i Ewy Krawczyk

Od kilku miesięcy trwa publiczna batalia pomiędzy Ewą Krawczyk, a jedynym synem zmarłego piosenkarza, Krzysztofem Igorem. Reportaż programu "Uwaga!" ujawnił, że syn piosenkarza na długo przed śmiercią ojca nie miał z nim kontaktu, żyje w skandalicznych warunkach i nie został uwzględniony w testamencie. Autor reportażu Tomasz Patora zdradził też, że tuż przed emisją materiału Ewa Krawczyk postawiła swojemu pasierbowi ultimatum. W zamian za zrezygnowanie z procesu Junior miałby "dostać coś" ze spadku, o czym opowiedział autor reportażu w "Dzień dobry TVN:

format_quote

Z nagrania wynika, że Ewa Krawczyk nakazuje mu zrezygnować z adwokata i wszelkich pełnomocników. (...) To było ultimatum. Przyszła do niego do domu i to było straszne. Dysponuje zapisem tej rozmowy i tam są wszystkie techniki manipulacji. Jest płacz, straszenie sądami i tym, że nic nie dostanie z majątku i obietnica czegoś, za milczenie. To może nie byłoby bardzo oburzające, te techniki negocjacyjne, ale to jest człowiek niepełnosprawny i to jest mało zabawne

Ewa Krawczyk wnioskowała także do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie imienia i nazwiska zmarłego artysty, a prawniczka Krzysztofa Krawczyka Juniora złożyła odwołanie od tego wniosku. Kobieta jednak ostatnio zdobyła się na wzruszający gest w kierunku jedynego syna zmarłego męża.

Ewa Krawczyk chce, aby syn Krzysztofa Krawczyka spoczął przy ojcu

Krzysztof Krawczyk doczekał się ostatnio nagrobka z prawdziwego zdarzenia, o co zadbała wdowa po piosenkarzu. Na cmentarzu w Grotnikach koło Łodzi pojawił się pomnik o bogatej symbolice, nawiązujący do życia i twórczości artysty.

Ewa Krawczyk wyznała niedawno w rozmowie z "Super Expressem", że kiedyś spocznie obok męża:

format_quote

Miejsce żony jest przy mężu. Oczywiste jest, że kiedyś spocznę obok niego. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Tak ustaliliśmy z Krzysiem

Wdowa po artyście dodała, że przy grobowcu jest także miejsce dla Krzysztofa Igora:

format_quote

Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego

Myślicie, że jedyny syn Krzysztofa Krawczyka doceni ten gest?

(tseo/bs)

Ten artykuł pierwszy raz na stronie Faktu ukazał się 07.10.2021 r.

9 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Ewa Krawczyk
  • Krzysztof Krawczyk
  • Krzysztof Igor Krawczyk
  • Krzysztof Igor Krawczyk Junior