Florence St George (35 l.), była ukochana księcia Harry'ego (37 l.), po latach wyznała, co sprawiło, że ich drogi się rozeszły. Modelka w jednym z wywiadów powiedziała, że czuje się szczęściarą z powodu zakończenia relacji, bo związek z synem księżnej Diany "był przerażający". Wiadomo też, jak potoczyły się jej losy.

Książę Harry

Modelka Florence St George po latach otworzyła się na temat swojego związku z księciem Harrym. Para spotykała się zaledwie dwa miesiące w 2011 roku, tuż po rozstaniu wnuka Elżbiety II z wieloletnią partnerką. Romans z bratem księcia Williama oznaczał dla niej niemal całkowitą rezygnację z życia prywatnego.

format_quote

Nowa historia pojawiała się prawie każdego dnia w prasie. Znajomi ze szkoły byli wypytywani przez media o mnie. Przed moimi drzwiami stali paparazzi"

- wyjaśniała Florence St George w "Stella Magazine".

format_quote

Kłaniam się nisko ludziom, którzy potrafią sobie poradzić z takim stylem życia. Wiedziałam, że nie dam rady. Było to dla mnie smutne, ale tak naprawdę mam szczęście, że związek trwał tak krótko" -

- powiedziała była dziewczyna księcia Harry'ego i wyraziła podziw wobec Meghan Markle, która zdecydowała się na związek z członkiem rodziny królewskiej.

Florence St George o miłości z księciem Harrym. Powiedziała, że związek z nim był przerażający. Jak potoczyły się losy modelki?

Obecnie Florence St George jest żoną arystokraty i multimiliardera, którym media nie interesują się tak bardzo, jak księciem Harrym. Ze swoim mężem Henrym i dwójką dzieci (5-letnią Iris i 3-letnim Jimmym) mieszka na Bahamach. Od czasu skończenia historii sztuki w Bristolu zajmuje się ceramiką.

format_quote

Gdy tylko urodziłam córeczkę Iris byliśmy zakochani. Była idealna i czułam wobec niej przytłaczający instynkt macierzyński. Tej samej nocy poczułam w sobie chemiczną zmianę. W jednej chwili śmiałabym się i kochała, a później płakała i była wściekł"

- wyznała ex księcia Harry'ego. W walce z depresją poporodową pomogły nie tylko odpowiednie leki przepisane przez lekarza. Florence St George dodała, że ulgę przyniosła jej też ceramika, która pozwoliła jej "znów poczuć się sobą".

Z kolei książę Harry, po romansie z modelką, związał się m.in. z Cressidą Bonas. Związek wydawał się bardzo poważny i wiele osób wieszczyło im małżeństwo. Jednak to z Meghan Markle, z którą jest od 2016 roku, stanął na ślubnym kobiercu. To właśnie z powodu ogromnego zainteresowania mediów małżonkowie wycofali się z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Harry obawiał się, że może powtórzyć scenariusz życia swojej mamy księżnej Diany. W wywiadzie z "The Late Late Show" w lutym 2021 roku podkreślał, że zainteresowanie pracy nim i Meghan Markle "zniszczyło jego zdrowie psychiczne".

(Tseo/PAT)

(Media)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • dziewczyna
  • książę Harry