Grzegorz Krychowiak (31 l.) z Celią Jaunat (29 l.) wypoczywa na Malediwach. Małżonkowie przyjemnie spędzają czas przed świętami Bożego Narodzenia oraz przypadającą w Wigilię rocznicę ślubu. Żona reprezentanta Polski pokazała zdjęcia z zagranicznej wyprawy. Fani zachwycili się fotografią ukochanej "Krychy" w bikini i pozazdrościli małżonkom luksusowej wyprawy. "Masz szczęście, że nie robisz pierogów na święta" - napisał jeden z nich pod postem francuskiej modelki.

Grzegorz Krychowiak i Celia Junat

Grzegorz Krychowiak poleciał ze swoją żoną Celią Junat na Malediwy. 86-krotny reprezentant Polski ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką w 24 grudnia w 2019 roku w Austrii. Na egzotyczną wyprawę wybrali się zatem tuż przed drugą rocznicą ślubu.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wypoczywa na Malediwach. Co robią?

Grzegorz Krychowiak ma za sobą trudny czas. 86-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej i kapitan FK Krasnodar mierzy się z krytyką fanów i komentatorów. Wszystko zaczęło się od Mistrzostw Europy rozgrywanych w czerwcu 2021. Mąż Celi Jaunat w 62. minucie meczu ze Słowacją dostał czerwoną kartkę i został wyrzucony z boiska. W listopadzie 2021 przez żółtą kartkę w meczu z Andorą nie zagrał kilka dni później w bardzo ważnym meczu z Węgrami. Polska przegrała, a na "Krychę" spadła lawina krytyki za to, że znów osłabił zespół, którego liderem jest Robert Lewandowski.

Grzegorz Krychowiak, aby odpocząć, zabrał Celię Jaunat na Malediwy. Żona piłkarza zrelacjonowała ich wspólną wyprawę na swoim Instagramie. Na swoim InstaStories pokazała krótki filmik z Krychowiakiem uprawiającym wakeboarding (polega na płynięciu na powierzchni wody na desce i trzymaniu się liny ciągniętej przez np. łódź).

format_quote

Jeszcze jedna zabawka dla Grzegorza. Duże zabawki dla dużych chłopców"

- napisała Celia Jaunat w swoich mediach społecznościowych.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Malediwach. Francuska modelka pokazała zdjęcie w bikini

Poza relacją w Instastories Celia Krychowiak zamieściła na swoim profilu serię zdjęć z wakacji. Żona polskiego piłkarza jest na nich w kremowym dwuczęściowym kostiumie. Szczególną uwagę zwraca jego dolna część z materiałem ułożonym w kształcie kwiatu róży. Pod fotografią napisała:

format_quote

Magiczne miejsce!"

Fotografia musiała przypaść do gustu Grzegorzowi Krychowiakowi, który w komentarzu obsypał wybrankę emotikonami w kształcie serca. Również fani nie szczędzili słów zachwytu.

format_quote

Absolutnie wspaniała"

format_quote

Cudowna"

format_quote

Magiczna"

format_quote

Doskonała"

- pisali pod zdjęciem i życzyli Celi Jaunat udanych wakacji. Jeden z obserwatorów modelki napisał też, że "ma szczęście, że nie robi pierogów na święta".

(Tseo/PAT)

(Instagram, plotek.pl)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Celia Jaunat
  • Grzegorz Krychowiak
  • Malediwy