Devin Ratray, który wcielił się w rolę brata tytułowego bohatera filmu "Kevin sam w domu", ma poważne kłopoty z prawem. Zagraniczne media obiegła szokująca informacja o tym, że aktor został aresztowany w środę 22 grudnia. Powodem ma być próba uduszenia partnerki po poważnej kłótni.

Devin Ratray

Devin Ratray w filmie "Kevin sam w domu" zagrał rolę Buzza McCallistera. W listopadzie 2021 roku premierę miała nowa wersja przygód "Nareszcie sam w domu" ("Home Sweet Home Alone") z jego udziałem. Prasa podaje, że niespełna miesiąc po publikacji filmu Ratray dopuścił się poważnego przestępstwa wobec związanej z nim kobiety.

"Kevin sam w domu". Aktor Devin Ratray aresztowany po próbie uduszenia partnerki

Twórca roli Buzza w "Kevinie samym w domu", jak podaje magazyn "People", został oskarżony o dwie napaści na swoją dziewczynę. Zarzuty dla Devina Ratraya dotyczą pobicia i próby duszenia. "Us Weekly" poinformowało, że do przestępstwa wobec niej miało dość w miejscowości Oklahoma w Stanach Zjednoczonych 9 grudnia 2021.

Para miała spotkać się w barze i wdać w poważną kłótnie. Po niej partnerka Devina Ratraya wróciła hotelu. Aktor poszedł za nią i miał dopuścić się rękoczynów. W pokoju miał pobić kobietę i zacząć ją dusić. Przedstawiciel oskarżonego, kilka dni po zdarzeniu zapewniał w rozmowie z TZM, że "nic fizycznego się nie zdarzyło". Dodał, że z powodu kłótni tego wieczora para miała się rozstać.

Według "People" twórca roli Buzza McCallistera trafił do aresztu 22 grudnia. Za kratkami nie spędził nawet dnia. Aktor z "Kevina samego w domu" miał zapłacić 25 tysięcy dolarów za opuszczenie aresztu.

Kim jest Devin Ratray?

Devin Ratray urodził się 11 stycznia 1977 roku. Poza "Kevinem samym w domu" aktora mogliśmy zobaczyć m.in. w takich produkcjach jak "Książę i ja", "Panaceum" czy "Mozaika". W nowej wersji przygód pomysłowego chłopca zatytułowanej "Nareszcie sam w domu" ("Home Sweet Home Alone") nie brakuje też jego postaci. Starszy brat Kevina wciela się tam w postać policjanta.

(Tseo/PAT)

(Media)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Devin Ratray
  • duszenie
  • areszt
  • aktor
  • Kevin sam w domu