Jennifer Lopez pragnie pozbyć się luksusowego apartamentu na Manhattanie, gdyż szuka obecnie nowego domu w Los Angeles, gdzie będzie mogła zamieszkać z Benem Affleckiem. Prestiżowa nowojorska nieruchomość jest już od kilku lat dostępna na rynku, ale na razie piosenkarka nie ma szczęścia w znalezieniu bogatego kupca.

Jennifer Lopez sprzedaje luksusowy apartament wart 25 milionów dolarów.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez byli ze sobą od 2017 roku i tworzyli jedną z najgorętszych i najpiękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Na początku tego roku zostali posiadaczami bajecznie drogiej i niebywale luksusowej posiadłości w Miami, która przypomina bardziej kurort niż dom. Posiadłość Miami Star Island jest warta 40 milionów dolarów. J.Lo i A-Rod mieli do swojej dyspozycji m.in. 10 sypialni, 12 łazienek, pokój winiarski i basen, który jest prawdziwym dziełem sztuki.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jednak w kwietniu wydali wspólne oświadczenie dla magazynu "Today", w którym oznajmili, że się rozstają. Jennifer Lopez szybko znalazła pocieszenie w ramionach Bena Afflecka, z którym była zaręczona na początku XXI w. To właśnie dla niego piosenkarka chce się przeprowadzić na stałe do Kalifornii, ale najpierw chciałaby sprzedać swój luksusowy nowojorski apartament.

Jennifer Lopez sprzedaje luksusowy apartament wart 25 milionów dolarów

Jennifer Lopez w 2017 roku wystawiła na sprzedaż swój apartament na Manhattanie. Piosenkarka chciała sprzedać go pierwotnie za 27 milionów dolarów, czyli za około 100 milionów złotych. Artystka dwa lata temu obniżyła cenę do 25 milionów, ale nadal nie może znaleźć chętnego.

Nieruchomość Jennifer Lopez robi kolosalne wrażenie. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze budynku z 1924 roku i ma powierzchnię ponad 650 metrów kwadratowych. W środku pełen przepych m.in. sześć sypialni (każda z osobną łazienką wykończoną marmurem), kilka olbrzymich tarasów z widokiem na miasto, gigantyczny pokój dzienny, przestronna kuchnia z jadalnią. W mieszkaniu nie ma jednak basenu, co na pewno było poniżej standardów gwiazdy. Zdjęcia z apartamentu Jennifer Lopez znajdziecie w galerii poniżej!

(tseo/bs)

12 slajdy
Źródła: Fakt online