Joanna Koroniewska lubi zaskakiwać fanów w mediach społecznościowych. Gwiazda zaprezentowała ostatnio na Instagramie swoją nową metamorfozę. Jak obecnie wygląda żona Macieja Dowbora?

Joanna Koroniewska pokazała się w nowej fryzurze.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Celebryci są znani z tego, że uwielbiają dzielić się w mediach społecznościowych praktycznie każdym aspektem swojego życia prywatnego. Popularną aktorkę na Instagramie śledzi ponad 600 tysięcy użytkowników, którzy na co dzień mogą śledzić mniejsze i większe zmiany w jej życiu.

Joanna Koroniewska w ostatnich miesiącach w sieci m.in. stanowczo zaprzeczyła, że "boi się penisów"; wbiła się w kostium kąpielowy 12-letniej córki, za co została skrytykowana przez internautów; pokazała zdjęcie z teatru w koronkowej bieliźnie; udostępniła również odważne kadry z wizyty w SPA. Gwiazda niedawno zaprezentowała fanom swoją nową metamorfozę. Z jakimi reakcjami się spotkała?

Joanna Koroniewska zaliczyła metamorfozę. Nowa fryzura aktorki zachwyca

Joanna Koroniewska w miniony weekend grała spektakl w teatrze, a w przerwie udostępniła zdjęcie z garderoby. Gwiazda zaskoczyła internautów, prezentując się w krótkich i mocno kręconych włosach. Pod zdjęciem napisała:

format_quote

A może strzelę sobie taka trwałą na życie?! Co Wy na to?! Przydałaby się jakaś zmiana w moim nudnym życiu??! Spokojnie mogłabym grać w horrorach prawda? No dobra wracam na scenę . Miłej niedzieli Kochani! Jak tam u Was?!

Fani byli podzieleni pomysłem aktorki:

format_quote

Cudna

format_quote

Ciekawa stylówka czemu nie

format_quote

Oooooo nie

format_quote

Chyba przestanę Ciebie oglądać Joanno. Zaczynam już się wkurzać i zazdrościć Ci tego wszystkiego. Nie dość, że mega piękna to jeszcze mądra, zgrabna i powabna. A tak na serio. Joasiu wyglądasz fantastycznie

format_quote

Obawiam się, że na domówkach dla Maćka nie wystarczyłoby już miejsca. W kadr nie zmieściłby się biedaczek

format_quote

Nie Goha , to nie dla Ciebie

Jeszcze inni porównywali Koroniewską do popularnych gwiazd show-biznesu:

format_quote

Normalnie Olivia Nevton Jon z filmu "Grease" super bomba

format_quote

Grochola?

format_quote

Młoda Gessler

Myślicie, że Joanna Koroniewska powinna na dobre zmienić uczesanie? Czy wiedzieliście, że gwiazda z mężem pojawili się ostatnio na prounijnym proteście? TUTAJ znajdziecie galerię z wydarzenia, na którym byli również m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, Olivier Janiak, Anna Cieślak, Maciej Zakościelny, Kinga Rusin, Katarzyna Zielińska czy Michał Żebrowski.

(tseo/bs)

7 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Joanna Koroniewska