Joanna Opozda (33 l.) nie chciała rezygnować ze swojego panieńskiego nazwiska. Żona Antka Królikowskiego (32 l.) zdecydowała się nosić podwójne nazwisko. Przyszła mama wyjaśniła, dlaczego tak postanowiła. Opozda powiedziała również, jak na to zareagował mąż!

Joanna Opozda ma dwuczłonowe nazwisko

Joanna Opozda i Antek Królikowski to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani pobrali się w sierpniu 2021 roku w Warszawie. Niebawem na świat przyjdzie ich synek. Twórczyni roli głównej w filmie "Brigitte Bardot Cudowna" w rozmowie z plotek.pl zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się porzucić panieńskiego nazwiska i zostać Joanną Królikowską.

Joanna Opozda ma dwuczłonowe nazwisko. Nie z powodu Antka Królikowskiego!

Joanna Opozda w wywiadzie dla portalu wyjaśniła co stało za decyzją dotyczącą zachowania swojego nazwiska po ślubie z Królikowskim.

format_quote

Latami pracowałam na to nazwisko, więc głupio by było teraz po prostu z niego rezygnować. Jestem znana jako Joanna Opozda"

- podkreśliła w rozmowie synowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Wiadomo też, jak zareagował mąż młodej aktorki. Okazuje się, że zupełnie nie wymagał od ukochanej przyjęcia swojego nazwiska.

Opozda zdecydowała się na dwuczłonowe ze względu na potomstwo. Tłumaczy, że chodzi o to, aby ich pociecha "dobrze się czuła" i, że "dla dziecka to fajne, gdy rodzice noszą to samo nazwisko".

Joanna Opozda urodziła się 2 lipca 1988 roku w miejscowości Busko-Zdrój. Aktorka jest żoną Antka Królikowskiego. Zagrała w takich filmach jak "Planeta Singli", "Disco Polo" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W 2022 roku premierę będzie miała produkcja z jej udziałem zatytułowana "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle — tajemnice polskich fortun". Jest też aktorką występującą w serialach. W "Pierwszej miłości" wcieliła się w postać Jowity Kaczmarek. W grudniu 2021 roku odebrała nagrodę w kategorii aktorka podczas gali Marki i Osobowości Roku.

(Tseo/PAT)

(Plotek.pl)

5 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • nazwisko
  • Antek Królikowski
  • Joanna Opozda