Kasia Tusk niedawno została po raz drugi mamą. Blogerka i córka Donalda Tuska nie pokazuje w mediach społecznościowych dziecka, ale ostatnio zaprezentowała swoim fanom, jak bawi się ze starszą pociechą Lilianą.

Kasia Tusk bawi się ze starszą córką. Blogerka pokazała harce dziewczynki.

Kasia Tusk zasłynęła jako autorka bloga Make Life Easier, gdzie można znaleźć wiele pięknych zdjęć oraz informacji o modzie. Córka Donalda Tuska sama mówi, że strona powstała z „miłości do stylu, codzienności, pysznego jedzenia, nieprzemijającej klasyki”. Gwiazda ma jednak dystans do swojej działalności: zaliczyła w ostatnich latach kilka modowych wpadek, o których opowiedziała z dużą dozą poczucia humoru w mediach społecznościowych.

Kasia Tusk prywatnie od 2018 roku jest żoną Stanisława Cudnego, z którym mieszka na co dzień w Sopocie. Mają dwie córki. Starsza córka ma na imię Liliana, imię młodszej cały czas nie zostało podane do publicznej wiadomości. Kasia Tusk utrzymała drugą ciążę w tajemnicy przed mediami, a w połowie sierpnia tego roku pojawiła się informacje, że celebrytka urodziła. Donald Tusk nie posiadał się z radości, gdy na świecie pojawiła się kolejna wnuczka:

format_quote

Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka

Kasia Tusk nie pokazuje w mediach społecznościowych dziecka, ale ostatnio zaprezentowała swoim fanom, jak bawi się ze starszą pociechą Lilianą.

Kasia Tusk bawi się ze starszą córką. Blogerka pokazała harce dziewczynki

Kasia Tusk słynie z nienagannego stylu i doskonałego wyczucia modowych trendów. Blogerka jest także pasjonatką fotografii, a w 2017 roku wydała nawet książkę "Make Photography Easier". Gwiazda niechętnie dzieli się na Instagramie kulisami swojego życia rodzinnego, ale ostatnio udostępniła wyjątkowy kolaż zdjęć. Na fotografiach widzimy, jak niemal trzyletnia Liliana bawi się z mamą. Trzeba przyznać, że starsza córka celebrytki rośnie jak na drożdżach!

Fani byli zachwyceni wpisem Kasi Tusk, obrazującym beztroską zabawę gwiazdy ze starszą córką:

format_quote

Ale mi się podoba ten kolaż. Bije od was masa szczęścia

format_quote

A myślałam, że tylko ja mam pełnowymiarowy etat domowego kucyka

format_quote

Słodka ta twoja córeczka

format_quote

Ale uroczo

format_quote

Z radością Ci do twarzy Kasiu <3

format_quote

Jaka śliczna dziewczynka

Jak wam się podoba nowy wpis Kasi Tusk? Czy wiedzieliście, że gwiazda z mężem i córkami pojawili się ostatnio na demonstracji w Warszawie?

(tseo/bs)

5 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Kasia Tusk