Katarzyna Skrzynecka (51 l.) pochwaliła się zdjęciami z przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Szczęśliwa żona Marcina Łopuckiego (47 l.) wraz z najmłodszą pociechą Alikią (10 l.) przygotowuje na nich kolorowe pierniki. Fani Skrzyneckiej zastanawiają się do kogo bardziej podobna jest dziewczynka — do mamy, czy do taty. Niektórzy doszukali się nawet podobieństwa do pewnej amerykańskiej aktorki!

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 12 lat. Aktorka i piosenkarka urodziła kulturyście Alikię w 2011 roku. Mąż Skrzyneckiej ma również dwójkę 26-letnich bliźniaków z poprzedniego związku — Paulę i Dawida. Dorosłe już pociechy traktuje jak swoje własne.

Katarzyna Skrzynecka razem z córeczką Alikią przygotowuje pierniczki na święta Bożego Narodzenia dla bliskich

Katarzyna Skrzynecka, podobnie jak inne gwiazdy, pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Żona Marcina Łopuckiego jest na nich z córeczką Alikią. Ubrane w białe sweterki ozdabiają pierniczki w różnych kształtach. Wśród nich są m.in. związane z tym okresem Święte Mikołaje, choinki czy piernikowe ludziki. Pod fotografią Skrzynecka napisała:

format_quote

Najpiękniejszy rodzinny czas z córeczką. Przez całe życie celebruję wspomnienia najpiękniejszych świąt mojego dzieciństwa i przekazuję tę radość świątecznych przygotowań mojej córeczce"

- czytamy w opisie do zdjęcia na Instagramie. Wybranka serca Marcina Łopuckiego podkreśliła, że część udekorowanych własnoręcznie wypieków zostanie podarowana bliskim.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Do kogo jest podobna z córeczką Alikia?

Fani Katarzyny Skrzyneckiej zachwycili się zdolnościami plastycznymi obu pań. Podziw wywołały nie tylko kolorowe smakołyki. Obserwatorzy mamy Aliki docenili także urodę 10-latki i zaczęli zastanawiać się, czy bardziej jest podobna do Skrzyneckiej, czy do Marcina Łopuckiego.

format_quote

Prześliczna dziewczynka o jasnym spojrzeniu. Widać wzajemną miłość i przywiązanie"

format_quote

Najpiękniejsza kobieta w Polsce i jej córcia. Uroda po mamie!"

format_quote

Córeczka niepodobna do mamy, mimo że obie jesteście śliczne kobietki. To cały tata!"

- skomentowali fani pod postem.

Niektórzy zaczęli doszukiwać się też podobieństwa do innych znanych postaci. Jedna z fanek napisała Skrzyneckiej, że jej córeczka jest podobna do amerykańskiej aktorki Keri Russel (m.in. "Zawód: Amerykanin", "Felicity", "August Rush") nagrodzonej Złotym Globem. Mama Aliki w odpowiedzi na komentarz dodała uśmiechniętą ikonę, serduszko i kciuk podniesiony w górę. To oznacza, że porównanie spotkało się z aprobatą Katarzyny Skrzyneckiej.

A Waszym zdaniem do kogo podobna jest 10-latka?

Poniżej fotografia aktorki Keri Russel:

(Tseo/PAT)

(Instagram)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • aktorka
  • dziecko
  • Alikia
  • Alikia Skrzynecka
  • Katarzyna Skrzynecka
  • Alikia Ilia Łopucka
  • córka
  • Marcin Łopucki