Krzysztof jest jednym z uczestników 8. edycji „Rolnik szuka żony”. Jego życie dzięki udziałowi w programie wywróciło się do góry nogami. Rolnik przed kamerami poprosił o rękę kandydatkę do swojego serca, a niedawno para wzięła ślub. Okazuje się jednak, że to nie koniec rewolucji w ich życiu. Krzysztof i Bogusia planują bowiem powiększenie rodziny.

Bogusia i Krzysztof z Rolnik szuka żony.

8. edycja programu „Rolnik szuka żony” jeszcze się nie skończyła. Finałowy odcinek uwielbianego przez widzów TVP reality show zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 grudnia. Emisja rozpocznie się wyjątkowo nieco później niż zwykle, tj. o godz. 21:25, z uwagi na relację na żywo z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle.

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” oświadczył się Bogusi po 5 dniach

Tymczasem nie jest już tajemnicą, jak po programie potoczyły się dalsze losy Krzysztofa i Bogusi. Rolnik już w trakcie trwania show oświadczył się swojej wybrance. Z kolei w ostatni weekend listopada Bogusia po raz drugi powiedziała Krzysztofowi „tak”. Tym razem jednak na ślubnym kobiercu. W sobotę 27 listopada para wzięła ślub, o czym poinformowano na oficjalnym profilu „Rolnik szuka żony” na Facebooku.

„Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś ‘TAK’ powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE. PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku ‘Rolnika” - przekazała produkcja programu.

Zdjęciami z uroczystości podzieliła się w mediach społecznościowych także Marta Manowska, której nie mogło zabraknąć na ślubie pary.

Teraz szczęśliwy nowożeniec zdecydował się opowiedzieć nieco więcej w kwestii swojego ślubu. W rozmowie z magazynem „Na żywo” podkreślił, że jest z Bogusią bardzo szczęśliwy. Okazuje się, że gdy tylko zorientował się, że spotkał kobietę, na którą czekał, nie tracił czasu i błyskawicznie poprosił ją o rękę.

Zaręczyliśmy się po pięciu dniach. Nie mogliśmy czekać. Znaliśmy się zaledwie dwa tygodnie, kiedy się do mnie przeprowadziła. Wtedy też ustaliliśmy datę ślubu. Początkowo myśleliśmy, by czekać aż do Bożego Narodzenia, ale potem uznaliśmy, że ostatni weekend listopada będzie lepszy – powiedział Krzysztof.

Krzysztof i Bogusia z „Rolnika...” marzą o wspólnym dziecku

Zdradził także, że początkowo skłaniali się ku skromnej uroczystości i kameralnym weselu. Nie chcieli wzbudzać niepotrzebnego rozgłosu, jeszcze przed zakończeniem emisji „Rolnika...” z ich udziałem. Ostatecznie jednak na sali bankietowej w gminie Świętajno bawiło się ok. 50 osób. W tym m.in. Marta Manowska, która nie ukrywała, że była to jedna z najlepszych imprez, na jakich się bawiła.

„To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka! Ps. Wracam na parkiet!” - napisała gwiazda TVP.

Okazuje się, że Krzysztof ma wobec Bogusi jeszcze poważniejsze plany. Najpierw para planuje wybrać się w podróż poślubną, a później nie ukrywają, że chcieliby zostać rodzicami. – Bardzo chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego dziecka. Jednak zanim to nastąpi, pojedziemy w podróż poślubną do Londynu i nacieszymy się sobą – powiedział rolnik w „Na żywo”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć nowożeńcom dużo szczęścia i niesłabnącego zdrowia!

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • ślub
  • dziecko
  • tvp
  • Rolnik szuka żony
  • reality show