Kuba Wojewódzki słynie ze swojego zamiłowania do luksusowych i szybkich samochodów. Dziennikarz przeprowadzał ostatnio wywiad radiowy z Agatą Kuleszą, gdy rozmowa zeszła na stare auto aktorki. Prezenter pokusił się wtedy o wyjątkowo prymitywny żart, który odbił się szerokim echem wśród internautów.

Kuba Wojewódzki znów żenuje. Prezenter wyśmiał stary samochód Agaty Kuleszy.

Kuba Wojewódzki od początku swojej kariery w show-biznesie na każdym kroku podkreśla, że jest wielkim fanem motoryzacji. Celebryta nawet pochwalił się internautom zawartością swojego luksusowego garażu. Użytkownicy sieci zbierali szczęki z podłogi na widok floty prestiżowych samochodów, takich jak: Ferrari 488 Pista, Lamborghini Urus, Bentley Continental GT czy Porsche 911.

Kilka miesięcy temu Kuba Wojewódzki zapozował przy Ferrari F12 TDF, a na kontrowersyjnym zdjęciu pokazał, że jechał unikalnym autem z prędkością 250 km/h. Internauci nie kryli swojego oburzenia nieodpowiedzialnym zachowaniem prezentera, a sprawą zainteresowała się Komenda Stołeczna Policji.

Kuba Wojewódzki w pierwszy weekend października poczuł nostalgię, więc postanowił powspominać w sieci. Gwiazdor udostępnił na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie z lat 90., na którym pozuje ze swoim pierwszym samochodem:

format_quote

Największy wstyd mojej młodości. Opel Calibra. Eldorado wiejskiego tuningu. Kupiony w Białymstoku co jeszcze dodawało dramaturgii...

Dziennikarz przeprowadzał ostatnio wywiad radiowy z Agatą Kuleszą, gdy rozmowa zeszła na jej stare auto. Aktorka nie wstydziła się swojego dawnego samochodu, co spotkało się ze specyficzną reakcją prowadzącego. Nie uwierzycie, co powiedział wtedy Wojewódzki!

Kuba Wojewódzki znów żenuje. Prezenter wyśmiał stary samochód Agaty Kuleszy

Agata Kulesza w poniedziałek 18 października była gościem programu "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski". Podczas audycji poruszono temat luksusowego Porsche Boxter, które aktorka oddała na cele charytatywne po tym, jak wygrała 8. edycję "Tańca z gwiazdami". Wojewódzki wykorzystał moment, aby porozmawiać z aktorką o samochodach:

format_quote

Nie wiem, czy my możemy mówić, bo nas jednak sponsoruje najlepsza marka światowa, ale jak gadaliśmy przez telefon, to mówiłaś: "Jezu, Kuba, ja tak marzę o Subaru". Pamiętasz? Miałaś dostawczaka Subaru, chciałaś wymienić na nowe

Wątek podchwycił Piotr Kędzierski:

format_quote

A wcześniej Kangoo, przypomnijmy

Ton prezentera wskazywał na to, jakoby ujmą była jazda tym samochodem. Agata Kulesza jednak nie przejęła się tą uwagą:

format_quote

Miałam Kangoo, a później miałam Subaru

Kędzierski odpowiedział:

format_quote

Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy?

Kulesza była wyraźnie w szoku, że prowadzący wywiad mają tak powierzchowne podejście, więc powiedziała:

format_quote

Jezu, naprawdę myślicie, że mnie to określa?

Kuba Wojewódzki w odpowiedzi pokusił się o wyjątkowo nietaktowny i prymitywny żart:

format_quote

To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no

W sieci można znaleźć wiele komentarzy sugerujących, że uwaga dziennikarza była wyjątkowo nie na miejscu:

format_quote

W cywilizowanym kraju wyleciałby z każdej pracy w mediach z hukiem. Bezpowrotnie

format_quote

Ale żenada!

format_quote

Brak słów

format_quote

Żenujące p. Wojewódzki… może tak czas dorosnąć?

format_quote

Jemu się wydaje, że uprawia jakiś wyrafinowany, sarkastycznie błyskotliwy rodzaj dziennikarstwa. Jest narcystyczny, uzależniony od popularności, kasy i Bóg wie czego jeszcze... Kompletnie niedojrzały człowiek, mimo zaawansowanego wieku. Żal mi go. Nawet nie wie, jak bardzo brak mu klasy.

format_quote

Mali ludzie muszą obrażać innych, żeby poczuć się lepiej

Co myślicie o wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego? Czy wiedzieliście, że prezenter będzie musiał obejść się bez "Wodzianek" w swoim talk-show?

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • agata kulesza
  • Kuba Wojewódzki