Lara Gessler w 2020 roku została po raz pierwszy mamą. Córka Magdy Gessler często pokazuje w mediach społecznościowych swoje macierzyństwo, które jest dla niej źródłem wielkiego szczęścia i spełnienia. Ostatnio celebrytka świętowała pierwsze urodziny swojej ukochanej córki.

Lara Gessler świętuje 1. urodziny córki.

Lara Gessler ubiegłorocznej jesieni poślubiła Piotra Szeląga, niedługo po tym na świat przyszła ich córka Nena. Dumni rodzice chętnie publikują zdjęcia córki w mediach społecznościowych, skrzętnie dokumentując pierwsze miesiące życia dziecka.

Rodzina ostatnio wybrała się latem do Barcelony, skąd Lara Gessler udostępniła zdjęcie, na którym karmi piersią w jednej z tamtejszych restauracji. Córka Magdy Gessler w rozmowie z portalem Pomponik.pl przyznała, że nie rozumie kontrowersji związanych z publicznym karmieniem piersią:

format_quote

Dla mnie karmienie jest naturalne, to nie jest golenie nóg. Mały człowiek je, nie potrafi jeść nożem i widelcem, więc je w inny sposób. Nie mówię, że trzeba wykładać biust na wierzch i ostentacyjnie karmić. Ale jest to bardzo naturalna czynność, nie powinna nikogo gorszyć. Dużo więcej dekoltów jest o wiele bardziej wyzywających niż karmienie piersią. Po to są piersi, bądź co bądź

Natomiast w rozmowie z serwisem Jastrząb Post Lara Gessler przyznała, że nie wyklucza drugiego dziecka, gdyż świecie się czuje w roli mamy:

format_quote

Ja uwielbiam. To jest moja ukochana rola na świecie. Jestem zachwycona. Nie powiedziałam absolutnie jeszcze ostatniego słowa w tym temacie

Celebrytka ostatnio świętowała pierwsze urodziny Neny, a w mediach społecznościowych pokazała niepublikowane do tej pory zdjęcia dziewczynki.

Lara Gessler świętuje 1. urodziny córki. Pokazała niepublikowane zdjęcia Neny

Lara Gessler w połowie października świętowała pierwsze urodziny córki. Gwiazda udostępniła z tej okazji wzruszające nagranie na swoim profilu na Instagramie, które jest przekrojowym kolażem pierwszych miesięcy życia Neny. Celebrytka napisała:

format_quote

Tak szybko to wszystko się stało. Od krecika do roześmianej maluszki podjadającej wszystko, co się da i biegającej dookoła. Kocham, kocham, kocham! Dziekuje Ci losie za tę kruszynkę ♥️🫂🥺 I Dziękuję najlepszemu Tatusiowi na ziemi

Fani byli zachwyceni osobistym i rozczulającym wpisem córki Magdy Gessler:

format_quote

Wzruszające <3

format_quote

Śliczna dziewczynka, dużo zdrówka życzę

format_quote

Wszystkiego najlepszego Nena! ❤️ ROŚNIJ pięknie i zdrowo!

format_quote

Wzrusz😢❤️ STO LAT dla Malutkiej😍

format_quote

Cudnie, roczek zleciał 😍 Zdrówka dla Was

format_quote

Nielegalne jest bycie tak słodkim 🥰🥰🥰 sto lat piękny człowieku

Co myślicie o nowym wpisie Lary Gessler? Czy wiedzieliście, że gwiazda nie zamierza ochrzcić córki? Magda Gessler ją popiera.

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Magda Gessler
  • Lara Gessler