Magdalena Ogórek dostała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Informacją o tym, że zachorowała, podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. "Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba" - napisała na Twitterze. Gwiazda TVP Info podziękowała też za modlitwę.

Magdalena Ogórek ma COVID-19

Prezenterka TVP Magdalena Ogórek jest kolejną znaną osobą, u której w ostatnim czasie zdiagnozowano COVID-19. We wtorek informacją o chorobie z fanami podzieliła się Małgorzata Potocka znana z serialu "Barwy szczęścia". O swojej chorobie mówił też Piotr Gąsowski.

Magdalena Ogórek ma koronawirusa. W mediach społecznościowych napisała, że "walczy dzielnie z COVID-10"

Publicystka TVP w swoich mediach społecznościowych w środę 24 listopada przed południem napisała, że zachorowała.

format_quote

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość - każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc"

- napisała na Twitterze Magdalena Ogórek. Podziękowała też za modlitwę i zaapelowała do swoich obserwatorów, aby uważali na siebie.

Obserwatorzy obsypali prezenterkę życzeniami zdrowia. Pojawiły się też krytyczne komentarze mówiące o tym, że "lepiej namawiać do szczepień, a nie modlitwy" bo zaszczepienie się przeciwko COVID-19 ma "wyższą skuteczność".

(Tseo/PAT)

(Twitter)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • choroba
  • COVID-19
  • Magdalena Ogórek
  • koronawirus