Jedno zdjęcie, a potrafi spowodować niemałe kontrowersje. Radosław Majdan opublikował w sieci fotografię z ukochaną żoną Małgorzatą Rozenek i ich synem Henrykiem z jednej z sesji zdjęciowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że były piłkarz postanowił wykadrować z fotografii synów gwiazdy TVN z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem Henrykiem

Radosław Majdan wraz z rodziną wziął udział w bożonarodzeniowej sesji zdjęciowej dla jednej z marek biżuteryjnych. Pierwsza efektami w sieci pochwaliła się Małgorzata Rozenek, która opublikowała zdjęcie z ukochanym mężem i trójką synów. Nie wszystkim jednak fotografia przypadła do gustu, a w sekcji komentarzy pojawiło się wiele głosów, że grafik przesadził z retuszem, szczególnie twarzy Małgorzaty Rozenek.

Następnie przyszedł czas, by zdjęciami z sesji pochwalił się Radosław Majdan. Były piłkarz opublikował fotkę, ale okazało się, że tak skadrował ją, że wyciął Stanisława i Tadeusza - synów Małgorzaty Rozenek ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. „Nasz kochany, śliczny przystojniak #dzidziuśmajdana” – podpisał zdjęcie z żoną i synem Henrykiem Radosław Majdan.

Internautom nie do końca spodobała się decyzja męża Małgorzaty Rozenek, by tak skadrować zdjęcie, by byli na nim widoczni tylko on, żona i ich wspólny syn Henryka. Wielu z nich zmartwiło się, że Tadeusz i Stanisław mogą nie być zadowoleni z tej decyzji. „Chłopakom pewnie przykro ze zostali wycięci z rodzinki”, „Jak można obciąć focie ze swoimi dziećmi”, „Nieładnie tak z rodzinnego zdjęcia obciąć synów żony, wygląda to jak by pan nie uważał za część rodziny”, „A Stasia i Tadzia obcięli na zdjęciu”, „Masakra ze wyciął resztę dzieci” – to tylko wybrane komentarze, które można znaleźć pod świątecznym zdjęciem Radosława Majdana na jego profilu na Instagramie.

Zobacz także:

4 slajdy
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Radosław Majdan
  • małgorzata rozenek
  • Małgorzata Rozenek dzieci