Małgorzata Rozenek już jakiś czas temu mówiła o budowie domu. Jej plan wkrótce zostanie wprowadzony w życie i budowa ruszy pełną parą. Gwiazda już wie, jak będzie wyglądać jej nowe gniazdko, które będzie bardzo luksusowe. Małżonkowie zdecydowali się na ogromną garderobę, ale to nie wszystko!

Małgorzata Rozenek niedługo ruszy z budową domu.

Rozenek po związaniu się z Radosławem Majdanem wraz z synami zamieszkała w jego domu, który przeszedł generalny remont. Już niedługo spełni się jej marzenie o domu, który wspólnie wybudują.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce rozpocznie budowę wymarzonego domu

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryje swojego podekscytowania w związku z budową domu. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, że poszukiwała z Radosławem Majdanem nowego gniazdka, ale żadne nie spełniło ich oczekiwań, dlatego tym razem zdecydowali się, że stworzą swoje wymarzone miejsce kompletnie od nowa.

Celebrytka nie ukrywa, że lubi przestronne i luksusowe wnętrza i wcale nie zamierza z nich rezygnować. Dokładnie już wie, jakie pomieszczenia znajdą się w jej nowym domu, który będzie zdecydowanie większy od obecnego. Rozenek chce, żeby jej nowy dom był komfortowy dla całej rodziny i zamierza spełnić marzenia wszystkich domowników.

- Będzie basen... Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to moja wanna i trzecie to garderoba, która będzie mieć 55 metrów - mówiła w rozmowie z serwisem Party.

Celebrytka wytłumaczyła, że ona i jej mąż mają bardzo dużo ubrań, dlatego zamiast dużego garażu, wolą mieć sporą garderobę, która pomieści ich pokaźną kolekcję odzieży, butów i modnych dodatków.

- Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę - wytłumaczyła.

Małgorzata Rozenek będzie miała w swoim domu basen

Małgorzata Rozenek już kilka miesięcy temu opowiadała w rozmowie z Faktem, że decyzja o budowie domu zapadła po tym, jak wraz z mężem obejrzała wiele nieruchomości, które nie spełniły określonych warunków. Synowie gwiazdy kochają wodę, dlatego ich warunkiem był przydomowy basen.

- W ogródku będzie basen, bo moi synowie bardzo uwielbiają wodę. To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom to tylko z basenem. W lato będzie się przy nim miło spędzało czas - mówiła w rozmowie z reporterem Faktu.

Już wtedy celebrytka wiedziała, że jej garderoba będzie spora, ale pewnie nie przewidywała jeszcze, że finalnie osiągnie rozmiar sporego mieszkania.

- Dla mnie ważnym miejscem będzie garderoba. Przez kilka lat szukaliśmy miejsca dla siebie i wszystkie domy, jakie oglądaliśmy, nie miały odpowiednio dużej garderoby. One z reguły są wielkości szaf. Wzięliśmy więc sprawy w swoje ręce i teraz w końcu będę miała własną dużą przestrzeń na ubrania. Mój mąż też, bo on potrzebuje niemal takiej dużej garderoby jak ja - mówiła zadowolona gwiazda.

18 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • garderoba
  • budowa domu
  • Małgorzata Rozenek-Majdan
  • nowy dom