Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) w rozmowie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską w podcaście "Tak mamy" pochwaliła zdolności prokreacyjne Radosława Majdana (49 l.) i zapewniła, że seks z mężem wciąż ją cieszy. Para jest ze sobą od ośmiu lat i, jak widać, kryzys siódmego roku im nie zagroził.

Małgorzata Rozenek zdradziła pikantne szczegóły małżeństwa z Radosławem Majdanem.

Małgorzata znana jest z tego, że bez skrępowania potrafi opowiadać o swoich intymnych sprawach. Tym bardziej, że naprawdę ma się czym chwalić.

format_quote

- U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! - A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu - podkreślała Małgorzata w rozmowie na potrzeby podcastu "Tak mamy".

Kiedy Małgorzata starała się o trzecie dziecko, Radosław musiał przejść specjalistyczne badania. Troskliwa żona starała się go przygotować na najgorsze. Tak pocieszała męża:

format_quote

- Radziu, może być coś nie tak. Nastaw się. Z twoją przeszłością... Z twoją ilością kobiet na koncie to, że ty nie masz dziecka, to świadczy tylko o jednym. On już bidula w to uwierzył. Mówił: "No dobra, trudno. Wiesz, jak to jest, sportowiec, tyle razy piłką dostałem". Lekarze też już byli przekonani, że u Radka będzie problem. Przedstawiano nam już formy leczenia. I nagle dzwoni do mnie niezwykle podekscytowany lekarz: "Odebraliśmy Radzia wyniki. On jest w pierwszej trójce tej kliniki!" - opowiadała bez skrępowania Małgorzata w podcastowej rozmowie.

Straciła ciążę...

Rozenek-Majdan wyznała też, że gdyby ich wspólny, jedyny, roczny syn Henryczek przyszedł na świat wcześniej, chciałaby urodzić jeszcze jedno wspólne dziecko. Niestety, starania o wspólnego maluszka były długie i żmudne. Rozenek-Majdan przyznała się też, że wcześniej dwa razy poroniła, W tym- ciążę bliźniaczą w 12. tygodniu ciąży.

KJM

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
  • Radosław Majdan
  • henryk majdan
  • Małgorzata Rozenek-Majdan