Małgorzata Rozenek-Majdan kilka miesięcy temu ruszyła z własną marką i zajęła się projektowaniem ubrań. Zachęcona sukcesem swoich produktów, postanowiła otworzyć swój pierwszy butik. Jak zaprezentowała się na jego otwarciu 6 grudnia?

Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła swój pierwszy butik.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma głowę do interesów. Oprócz udziału w licznych projektach, do których angażuje już nawet swoją rodzinę, jest także właścicielką dwóch marek. Po cateringu dietetycznym przyszedł czas na ubrania.

Małgorzata Rozenek-Majdan otworzyła swój pierwszy butik

Małgorzata Rozenek-Majdan już od kilku tygodni przygotowywała się do otwarcia swojego pierwszego butiku. Celebrytka kilkukrotnie była widziana podczas doglądania prac remontowych i sama czuwała nad urządzaniem sklepu. Już dzień przed otwarciem pochwaliła się efektami i pokazała wnętrze nowego miejsca na modowej mapie Warszawy.

Jak zawsze zadbała o najdrobniejsze detale. Wnętrze nie jest zbyt duże, przez co sklep jest bardzo przytulny i panuje w nim domowa atmosfera. Klientki gwiazdy na pewno będą zachwycone. Dodatkowym atutem jest fakt, że otwarto go przy jednej z najmodniejszych warszawskich ulic. Miłośniczki mody na pewno będą często odwiedzać to miejsce podczas wypadów na zakupy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w mikołajkowej stylizacji na otwarciu butiku

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się otworzyć swój sklep w Mikołajki, dlatego jej stylizacja na tę okazję była już iście świąteczna. Właścicielka marki witała gości w garniturze projektu swojej marki, w szkocką kratę.

Panie, które będą chciały wyglądać jak celebrytka, będą musiały przygotować się na niemały wydatek. Garnitur marki Mrs. Drama kosztuje prawie 1000 złotych! W kolekcji gwiazdy znalazły się również inne elementy garderoby z motywem świątecznej kraty.

Podobają Wam się ubrania z kolekcji Małgorzaty Rozenek-Majdan?

7 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • otwarcie butiku
  • Małgorzata Rozenek-Majdan
  • ubrania
  • własna marka