Marek Krupski podzielił się w mediach społecznościowych bardzo smutną informacją. Aktor znany z "Barw szczęścia" stracił ostatnio ukochaną mamę. Gwiazdor udostępnił wzruszający wpis, który poruszył internautów.

Marek Krupski jest w żałobie. Gwiazdor "Barw szczęścia" stracił mamę.

Marek Krupski to aktor, który w przeszłości był policjantem. Mężczyzna po odejściu ze służby mundurowej odnalazł swoje miejsce w rodzimym show-biznesie, a telewidzowie znają go z gry w popularnych serialach m.in.: "Malanowski i Partnerzy", "Barwy szczęścia" czy "Przyjaciółki".

W 2007 roku Marek Krupski zawarł związek małżeński z prezenterką telewizyjną Magdaleną Modrą, a para doczekała się dwóch córek o nietypowych i oryginalnych imionach: Mia (ur. 2006) i Lea (ur. 2014). Kilka lat temu aktor wspominał w rozmowie z "Rewią", że żona jest jego inspiracją:

format_quote

Madzia jest kobietą, dla której chcę się starać. Podziwiam ją i kocham. Ona sprawia, że czuję się stuprocentowym mężczyzną. Magda jest wspaniałą mamą. Wychowuje nasze córki w cudowny sposób.

Marek Krupski jest w swoim domu otoczony miłością ze strony płci pięknej, ale gwiazdor ostatnio przeżył tragedię i musiał pożegnać się z jedną z najważniejszych kobiet w swoim życiu.

Marek Krupski jest w żałobie. Aktor "Barw szczęścia" stracił mamę

Marek Krupski podzielił się w mediach społecznościowych bardzo smutną informacją. Aktor znany z "Barw szczęścia" stracił ostatnio ukochaną mamę. Żona gwiazdora udostępniła przejmujące czarno-białe zdjęcie, na którym były splecione dłonie jej, męża oraz nieodżałowanej teściowej:

format_quote

Zawsze będziemy Czuć Twoją pomocną dłoń 🤍🤍🤍🤍🤍. Moja najukochańsza teściowa 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

Modra w osobnym poście napisała:

format_quote

Mamo, bardzo tęsknimy, serce nam pęka z bólu, dziękujemy za To, że byłaś blisko nas 🖤Tak ciężko być silnym, gdy Ciebie już nie ma 🖤Dobranoc, śpij spokojnie

Marek Krupski opublikował na swoim profilu na Instagramie grafikę, pod ktorą napisał, że nie może sobie poradzić ze stratą rodzicielki:

format_quote

Kocham Cię Mamo 🤍 -To nieprawda, ze czas przyzwyczaja do bólu..

Internauci łączyli się w bólu z aktorem i jego bliskimi w komentarzach:

format_quote

Tak mi przykro

format_quote

Bardzo współczuję

format_quote

Jejku tak mi przykro, wyrazy współczucia trzymajcie się

format_quote

Dużo sił Mareczku dla Was. Serduszkiem z Wami

Czy wiedzieliście, że Zofia Zborowska ostatnio zalała się łzami na Instagramie? Gwiazda wystosowała przejmujący apel do internautów.

(tseo/bs)

1 slajd
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Marek Krupski
  • Barwy szczęścia