Meghan Markle udzieliła wywiadu Ellen DeGeneres. W sieci pojawiły się już pierwsze fragmenty rozmowy słynnej dziennikarki z żoną księcia Harry'ego. Jakie tematy poruszały? Czy Markle zdradziła kolejne sekrety rodziny królewskiej? Czy ta rozmowa przejdzie do historii, podobnie jak wywiad udzielony Oprah Winfrey? W sieci już zawrzało! Fani jednego z najpopularniejszych talk-show w Stanach Zjednoczonych są zniesmaczeni tym, że Meghan tak wiele mówiła o potrzebie prywatności, a znów pojawiła się w telewizji!

Meghan Markle udzieliła wywiadu Ellen DeGeneres

Meghan Markle została zaproszona do programu Ellen DeGeneres, który zostanie wyemitowany 18 listopada. Księżna Sussex razem z księciem Harrym wycofała się z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej, by budować "własne i niezależne życie" poza granicami Wielkiej Brytanii. Zapewniali, że chcą prowadzić "bardziej prywatne życie". Jednak, gdy tylko nadarzy się okazja, by brylować na salonach lub pokazać się w telewizji robią to.

Spore kontrowersje wywołała rozmowa Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey. Małżonkowie opowiadali wtedy m.in. o tym, że członkowie dworu zamartwiali się tym, jak bardzo będzie ciemny kolor skóry ich syna Archiego. Wywiad udzielony Ellen DeGeneres już wywołał spore kontrowersje!

Meghan Markle u Ellen DeGeneres. Zobacz pierwsze fragmenty wywiadu!

Okazuje się, że Meghan Markle i Ellen DeGeneres dobrze się znają, a nawet mieszkają niedaleko siebie w Stanach Zjednoczonych. Księżna Sussex po raz pierwszy spotkała dziennikarkę w schronisku. Markle wspominała w rozmowie z "Brest Health", że Ellen kazała jej zaadoptować psa Bogarta. Nie powinno więc dziwić, że kilka lat później nie odmówiła jej też wywiadu.

Do sieci trafiły pierwsze fragmenty programu "The Ellen DeGeneres Show" z udziałem Meghan Markle. Widać w nich, że księżna czuje się w studio telewizyjnym doskonale. Uśmiechnięta od ucha do ucha wspomniała m.in. o przesłuchaniach do Warner Bros 10 lat temu.

format_quote

Parkowałam przy bramie numer 3, a później szłam na całość i to było takie miłe. Strażnicy zawsze mówili: połamania nóg! Mamy nadzieję, że to rozumiesz! Tak więc dzisiejsza jazda do studia była zupełnie inna

- mówiła 40-letnia żona księcia Harry'ego. Ellen DeGeneres odparła:

format_quote

Myślę, że prawdopodobnie mówili to wszystkim. Tacy byli mili"

- stwierdziła prowadząca program.

Meghan Markle opowiedziała też całkiem zabawną historię ze swojego życia sprzed lat dotyczącą starego forda. Zdradziła, że z powodu tego, że bardzo często jej się psuł, zostawiała samochód na tyłach parkingu. W takich sytuacjach do auta dostawała się przez... otwarty bagażnik.

format_quote

Gdyby ktoś zapytał mnie, co ja tu robie, powiedziałabym, że szukam rzeczy w kufrze. Udawałabym: Och, ja szukam mojego CV. I mojego zakreślacza do scenariusz. O, może jest tutaj. I wtedy czołgałabym się w bagażniku, a potem zamknęła go za sobą"

- wspominała wyraźnie rozbawiona Meghan Markle.

Meghan Markle udzieliła wywiadu Ellen DeGeneres. Widzowie zniesmaczeni. "Myślałem, że chcą zniknąć z centrum uwagi"

Pod fragmentem z "The Ellen DeGeneres Show" głos zabrali widzowie. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że widać, że Meghan Markle odżyła i promienieje.

format_quote

Nasza księżniczka wygląda i czuje się o wiele zdrowiej, a bijące od niej światło powróciło. Nawet najbardziej opresyjna monarchia nie zdoła jej zmiażdżyć i jestem z tego powodu taka szczęśliwa!

- napisała jedna z fanek żony księcia Harry'ego.

Przeważająca większość zwróciła uwagę na to, że Meghan Markle wbrew temu, co mówiła wcześniej, wciąż uwielbia żyć w świetle reflektorów. Podkreślali również, że jeśli chce się odciąć od rodziny królewskiej, to powinna zaprzestać używania tytułu księżnej Sussex:

format_quote

Ona naprawdę potrzebuje uwagi ludzi"

format_quote

Gdzie jest słowo "prywatność" Meghan? A już w następnym odcinku pojawi się jej mąż!"

- czytamy w komentarzach pod fragmentem z programu "The Ellen DeGeneres Show". Planujecie obejrzeć program? Spodziewacie się, że wywoła kontrowersje takie jak rozmowa u Oprah Winfrey?

(Tseo/PAT)

(Instagram, media)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Ellen DeGeneres
  • wywiad
  • Meghan Markle