Michałowi Wiśniewskiemu grozi nawet 10 lat więzienia. Lider zespołu Ich Troje usłyszał zarzuty dotyczące wyłudzenia pożyczki ze SKOK-u w Wołominie na kwotę 2,8 miliona złotych. Muzyk jednak w trudnych chwilach może liczyć na bezwarunkowe wsparcie swojej piątej żony, Poli Wiśniewskiej, która stoi za nim murem.

Michał Wiśniewski może liczyć na wsparcie żony w trudnych chwilach.

Michał Wiśniewski może mieć poważne kłopoty z prawem w związku z pożyczką na prawie 3 miliony złotych ze SKOK-u w Wołominie. O sprawie poinformował 19 października "Super Express". Prokuratura postawiła muzykowi zarzut, że złożył nierzetelny wniosek i odbiegający od stanu rzeczywistego kwestionariusz wywiadu pożyczkowego. Kredyt dostał, ale do tej pory nie udało mu się go spłacić.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska potwierdziła informacje w rozmowie z mediami:

format_quote

Zarzut dotyczy doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie w kwocie 2 800 000 zł (...) W celu uzyskania pożyczki podejrzany przedłożył nierzetelne pisemne oświadczenie o swoich dochodach, które znacznie zawyżył, a także podał nierzetelne dane dotyczące dochodów poręczyciela

Michałowi Wiśniewskiemu w związku z zarzutami grozi nawet 10 lat więzienia. Lider zespołu Ich Troje, który przepuścił na przestrzeni swojej kariery 35 milionów złotych, opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym podkreślił, że do wyroku w tej sprawie jeszcze daleka droga:

format_quote

Oskarżenie kogoś nie przesądza o winie, bo o tym może orzec jedynie Sąd, a na szczęście są niezawisłe Sądy. Proszę również nie pozbawiać mnie konstytucyjnego prawa do obrony, jak i nie pomijać faktu, że postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne - wyrok musi najpierw zapaść, a później się uprawomocnić. Dopiero po ostatniej instancji można mówić o winie i karze

Michał Wiśniewski w trudnych chwilach może liczyć na bezwarunkowe wsparcie swojej piątej żony, Poli Wiśniewskiej, która stoi za nim murem.

Michał Wiśniewski może liczyć na wsparcie żony Poli w świetle zarzutów

Michał Wiśniewski pod koniec stycznia został po raz piąty ojcem, gdy na świat przyszedł chłopiec, który dostał na imię Falco Amadeus. Matką kolejnego dziecka lidera Ich Troje jest Pola, 35-latka z Warszawy, z którą muzyk pobrał się w kwietniu 2020 roku.

Michał Wiśniewski w świetle zarzutów może liczyć na wsparcie ze strony żony. Pola opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie wideo, na którym muzyk prowadzi samochód, trzymając jednocześnie dłoń żony, siedzącej z tyłu. W pewnym momencie gwiazdor się odwraca, aby ucałować szarmancko rękę ukochanej. Pola Wiśniewska napisała pod filmikiem, że stoi murem za swoim mężem:

format_quote

Kochanie, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, wiedząc to, co wiem wybrałabym Cię raz jeszcze, jeszcze milion razy, każdego dnia, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę

Kobieta dodała również bardzo wymowne hashtagi do wpisu m.in. "po burzy zawsze wychodzi słońce" czy "na dobre i na złe". Fani byli zachwyceni wpisem żony Michała Wiśniewskiego:

format_quote

To jest tak piękne. 😢❤️ Oby trwało jak najdłużej. Bądźcie szczęśliwi. Jesteście cudni razem

format_quote

Prawdziwe i piękne nagranie. Pozdrawiam serdecznie ciebie. Polu oraz Michała. I życzę wam oby wasze szczęście trwało jak najdłużej :)

format_quote

Bo kocha się nie tylko wtedy kiedy jest dobrze , ale szczególnie mocno wtedy kiedy deszcz i grad sypią się na głowę❤️ trzymajcie się o oboje

format_quote

Życzę wam wszystkiego dobrego szczere, piękne uczucie trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło

Co myślicie o nowym wpisie żony Michała Wiśniewskiego?

(tseo/bs)

5 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Michał Wiśniewski
  • Pola Wiśniewska