Monika Miller w mediach społecznościowych zamieściła swoją fotografię z odsłoniętym okrągłym brzuchem. Pojawiły się podejrzenia, że 26-latka jest w ciąży. Celebrytka, która gra w serialu "Gliniarze", dostała nawet kilka propozycji reklamowania produktów dla młodych mam. Okazuje się, że prawda o tym, dlaczego jej brzuch ma taki kształt, jest zupełnie inna.

Monika Miller

Monika Miller jest 26-letnią wnuczką Leszka Millera. Realizuje się w wielu dziedzinach. Jest modelką, wokalistką tworzącą pod pseudonimem MONAMI i początkującą aktorką, którą możemy oglądać w serialu "Gliniarze". Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 130 tysięcy osób, zamieściła zdjęcie zrobione w bieliźnie. Na fotografii widać, że brzuch szczupłej Moniki Miller sporo urósł. Osoby obserwujące jej działalność w internecie zaczęły pisać, że myślały jest "po porządnym obiedzie" albo jest w ciąży i "spodziewa się dziecka". W odpowiedzi na fotografię dostała też trzy propozycje reklamowania produktów dla młodych mam.

Monika Miller pokazała zdjęcie brzucha. Padły podejrzenia o ciążę, ale prawda jest inna

Odpowiedź na pytanie, dlaczego brzuch Moniki Miller jest większy, znalazła się w opisie do fotografii.

format_quote

Mijają dni, tygodnie, miesiące… Już zapomniałam jak w sumie wygląda normalny dzień u zdrowego człowieka. Sterydy, antybiotyki, witaminy i inne leki"

- zaczęła swój post 26-latka. Nie napisała w nim na co dokładnie choruje, ale wiadomo, że celebrytka na początku października tego roku została zdiagnozowana. Lekarze stwierdzili wtedy, że od dwóch lat ma Hashimoto. Prosiła wtedy fanów, którzy cierpią tak jak ona, o porady dotyczące walki z chorobą. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Monika Miller napisała, że "od kobiet wymaga się nienagannej sylwetki i całodniowej gotowości". Zaznaczyła, że jednak życie "nie ma filtra z Instagrama i w ogóle nie jest do niego podobne". Wnuczka Leszka Millera podkreśliła, że tematy takie jak choroby, depresja czy sterydy powinny być normalizowane i przestać być tabu w społeczeństwie.

Napisała też, że ostatnim czasie dostawała od fanów pytania o to, dlaczego jest nieobecna w mediach społecznościowych. Monika wyjaśniła, że Instagram nie jest miejscem w którym "może być sobą", ale nie chodzi o "hejt".

format_quote

Porównam do prostego przykładu filmu. Jak nie lubisz jakiegoś filmu to go nie oglądasz. To nie jest mój film"

- zakończyła swój wpis Monika Miller.

(Tseo/PAT)

(Instagram)

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • ciąża
  • choroba
  • monika miller