Podróżuje, bo musi. Podróżuje, bo lubi. Współtwórca funduszu Realty Corporation zwiedził największe metropolie świata, a dziś kręci go to, co dzikie, ciekawe kulturowo i bliskie natury

Wiktor Waligóra to współtwórca Realty Corporation, brytyjskiego funduszu private equity, który specjalizuje się w inwestycjach w nieruchomości.

Podróżowanie jest nieodłącznym elementem mojego życia zawodowego, ale także tym, co mnie rozwija i pomaga zaspokoić ciekawość świata. Dawniej interesowałem się przede wszystkim tętniącymi życiem metropoliami w różnych zakątkach globu.

Dzisiaj najbardziej kręcą mnie dzikie, interesujące kulturowo miejsca, w których natura dominuje nad człowiekiem – tam naprawdę potrafię odpocząć. Od jakiegoś czasu moim ulubionym kierunkiem jest Azja, której nie zdążyłem jeszcze dobrze poznać. Zeszłoroczne urlopy – zimowy i wiosenny – spędziłem na Bali, gdzie nie tylko eksplorowałem wyspę, ale także miałem okazję poczuć się częścią lokalnej społeczności i zdobyć wiele doświadczeń. W tym roku wspólnie z moją dziewczyną również planujemy odwiedzić Indonezję. Ale na mojej liście marzeń jest jeszcze dużo wspaniałych miejsc, jak choćby Nepal czy Polinezja Francuska.

Źródła: Redakcja Forbes
Tags:
  • turystyka
  • Gadżety
  • bagaż
  • podróżowanie
  • podróże