Monika Richardson od kilku miesięcy spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Mężczyzna gościł ostatnio w programie "Dzień dobry TVN", gdzie podzielił się niezwykłą historią. Ukochany dziennikarki odnalazł brata po 45 latach rozłąki!

Partner Moniki Richardson odnalazł brata po 45 latach rozłąki!

Monika Richardson w latach 1995–2000 była żoną Ricka Richardsona, amerykańskiego dziennikarza i podróżnika, a w 2001 roku poślubiła Szkota Jamie’ego Malcolma, byłego pilota RAF, brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych. Dziennikarka z drugiego małżeństwa ma dwójkę dzieci: Tomasza Malcolma i Zofię. W maju 2014 roku Richardson wyszła za mąż za aktora Zbigniewa Zamachowskiego, a po ślubie przyjęła jego nazwisko.

Jednak słynny aktor wiosną tego roku wyprowadził się z mieszkania, w którym mieszkał do tej pory wraz z Moniką Richardson. Była gwiazda TVP pomimo tego, że jeszcze nie ma rozwodu, to już poczyniła pierwsze kroki, aby na nowo być kojarzona jako Richardson. Dziennikarka po głośnym rozstaniu z aktorem na ponownie stara się ułożyć swoje życie uczuciowe: zaczęła spotykać się z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim.

Mężczyzna gościł ostatnio w programie "Dzień dobry TVN", gdzie podzielił się niezwykłą historią. Ukochany znanej dziennikarki odnalazł brata po 45 latach rozłąki!

Konrad Wojterkowski, partner Moniki Richardson, odnalazł brata po 45 latach rozłąki!

Konrad Wojterkowski pojawił się w śniadaniówce stacji TVN, gdzie udzielił wywiadu Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi. Ukochany Moniki Richardson gościł na wizji wspólnie z bratem, którego poznał w 2018 roku. Mężczyźni nie wiedzieli wcześniej o swoim istnieniu i poznali się po 45 latach rozłąki, o czym biznesmen opowiedział w programie:

format_quote

Wiedziałem, że moja rodzina jest jedyną w Polsce, która nosi nazwisko Wojterkowski, dlatego postanowiłem wszystkie osoby z takim nazwiskiem zaprosić do grona znajomych na Facebooku. Wtedy odezwał się do mnie syn Przemka. Po dłuższej wymianie zdań doszedłem do wniosku, że Przemek musi być moim bratem

Przemek Wojterkowski dowiedział się o istnieniu brata kilka lat wcześniej:

format_quote

Znajomy przywiózł mi gazetę z artykułem zatytułowanym »Wojterkowski w Hollywood«. Pomyślałem, że to pewnie ktoś znany, do tego mamy takie samo nazwisko i zostawiłem sobie tę gazetę. Być może już wtedy coś przeczuwałem

Mężczyźni od razu zapałali do siebie sympatią:

format_quote

Od razu w to weszliśmy, jakbyśmy znali się całe wieki. O ile nasze rodziny miały obawy i raczej nas zniechęcały, to my czuliśmy się, jakbyśmy rozstali się wczoraj

Jednak ojciec Konrada i Przemka nie chce na razie widzieć się ze starszym synem:

format_quote

Tato cały czas dojrzewa do tej decyzji, jeszcze nie jest zdecydowany, żeby Przemka spotkać. Minęło 50 lat od tego czasu, kiedy widział się ostatni raz z Przemkiem. Widzieli się ostatni raz, kiedy Przemek miał trzy lata i to jednak wymaga przeprocesowania. Tata ma już 80 lat, myślę, że to nie jest łatwe dla niego"

Ukochany Moniki Richardson udostępnił również zdjęcie z bratem na swoim profilu na Instagramie, pod którym napisał o tym, co doprowadziło do tej nietypowej sytuacji:

format_quote

Tajemnica skrywana przez 45 lat (w moim przypadku), nie służy budowaniu dobrych więzi, osłabia je. Każda, nawet najtrudniejsza prawda jest lepsza niż kłamstwo, czy przemilczane fakty. Nasza rodzina jest w procesie konfrontowania się z prawdą. Miłość jest w stanie wybaczyć popełnione błędy, potknięcia, ale wymaga szczerości i bliskości. Liczymy, że nas zjednoczy i pomoże zbudować od nowa

Co myślicie o historii Konrada Wojterkowskiego i jego brata?

(tseo/bs)

4 slajdy
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Monika Richardson
  • Konrad Wojterkowski