Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka tworzą jedno z najbardziej znanych i zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Prezenterka "Dzień dobry TVN" i lider Zakopower podjęli decyzję, że nie będą publikować w sieci wizerunku swoich dzieci. Osobowość telewizyjna jednak ostatnio po raz pierwszy pokazała twarz syna na Instagramie.

Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała twarz synka.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się 26 lipca 2018 roku po czterech latach znajomości. Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower doczekali się dwójki dzieci: córki Antoniny (ur. 27 lipca 2015) i syna Jędrzeja (ur. 15 maja 2017).

Para gwiazd uchodzi za bardzo zgodne małżeństwo, ale prezenterka "Dzień dobry TVN" nigdy nie ukrywała, że Sebastian Karpiel-Bułecka miewa swoje humorki. Paulina Krupińska udzieliła niedawno nowego wywiadu "Rewii", w którym opowiedziała, że kłóci się z mężem m.in. o niezłożone pranie czy nierozpakowaną zmywarkę. Była modelka przyznała wprost, że nie była przygotowana na życie z twórczą osobą:

format_quote

Nie byłam przygotowana na życie z artystą. Nie wiedziałam, że ktoś może tak długo myśleć. Pięć godzin milczy i zastanawia się, co zagra w czasie koncertu na swoich skrzypcach

Paulina Krupińska dodała jednak, że czuje się spełniona i szczęśliwa:

format_quote

Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mam też w sobie spokój, który gwarantuje mi miłość

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są zgodnymi rodzicami, a na ich profilach w mediach społecznościowych próżno szukać zdjęć twarzy ich dzieci. Osobowość telewizyjna kilka lat temu zdradziła przed naszą kamerą, dlaczego gwiazdorska para się na to zdecydowała. Celebrytka jednak ostatnio zrobiła wyjątek od tej reguły i udostępniła zdjęcie z wizerunkiem syna na Instagramie.

Paulina Krupińska po raz pierwszy pokazała twarz synka Jędrzeja

Paulina Krupińska w piątek 15 października zaskoczyła swoich fanów na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym widać twarz jej syna. Gwiazda podzieliła się uroczym rodzinnym kadrem, gdzie została uchwycona, jak śpi przytulona do Jędrzeja.

format_quote

Najfajniejszy facet na świecie ♥️ #jędruś

Fani zachwycali się w komentarzach podobieństwem chłopca do słynnej mamy:

format_quote

śliczny i kropka w kropkę podobny do Pani

format_quote

kopia mamy

format_quote

Jaki podobny

format_quote

Urocze zdjęcie

Wpis skomentował także kolega z pracy prezenterki, czyli Damian Michałowski:

format_quote

Jak dwie krople

Krupińska odpowiedziała:

format_quote

na tym zdjęciu, ale tak to kopia ojca

Co myślicie o nowym wpisie gwiazdy? Czy wiedzieliście, że Paulina Krupińska ujawniła niedawno skandaliczne wiadomości, które dostaje od wyborców partii rządzącej?

(tseo/bs)

4 slajdy
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Dzień dobry TVN
  • sebastian karpiel bułecka
  • Paulina Krupińska