Kamila Boś po finale 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" znalazła się w ogniu ostrej krytyki. Na oficjalnym profilu programu trudno dziś znaleźć jakąś pozytywną opinię na jej temat. "Jest takim wampirem energetycznym" - piszą o pięknej rolniczce internauci.

Kamila Boś jest takim wampirem energetycznym - piszą o pięknej rolniczce internauci.

Kamila Boś, jedna z uczestniczek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", od początku wzbudzała skrajne emocje. Jedni zachwycali się urodą i zaradnością "królowej pieczarek", inni krytykowali jej wieczne narzekanie i przebieranie w kandydatach.

Piękna rolniczka już w „zerowym” odcinku „Rolnika” oczarowała widzów oraz internautów. Kamila Boś (28 l.) otrzymała w tej edycji programu rekordową ilość listów od widzów. Z czasem jednak Kamila zaczęła tracić sympatię fanów, a nawet spotkała się w sieci z bardzo krytycznymi komentarzami.

Widzowie programu „Rolnik szuka żony” zarzucali jej m.in. szorstkość i czepialstwo.

"Królowa pieczarek", jak nazwali ją widzowie, przez całą edycję przebierała w kandydatach, w każdy dostrzegając jakieś wady. Kiedy w końcu wybrała Adama, niemal od razu stwierdziła, że... nic z tego nie będzie.

"Utwierdziłam się w przekonaniu, że przyszedł do tego programu, bo mu się spodobałam, ale tak naprawdę nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji tego, co może później się wydarzyć. Może chciał, żeby to kobieta będzie się o niego starała. [...] Jeśli komuś zależy i ktoś chce, to nie jest tak, że kamery gasną i kontakt gaśnie. Dla mnie było to takie niemiłe, niefajne" - żaliła się w finałowym odcinku, w którym spotkała się z prawie wszystkimi odrzuconymi wcześniej kandydatami.

Po finale "Rolnik szuka żony" na oficjalnym profilu programu na Instagramie, który obserwuje ponad 110 tysięcy osób, na Kamilę wylała się fala ostrej krytyki. Internauci nie przebierają w słowach, oceniając jej zachowanie w programie. "Królowa dram", "Ciężkostrawna pieczarka", "Wieczna pretensja" - piszą o Kamili. Jednocześnie pocieszają odrzuconych kandydatów: "Chłopy wygraliście przegrywając", "szczęśliwy ten któregoś nie wybrała".

W komentarzach punktują, czym Kamila podpadła najbardziej.

- Oglądasz pierwszy odcinek i zastanawiasz się, jak to możliwe, że tak piękna kobieta musi iść do programu, bo nie może nikogo sobie znaleźć? A kończysz sezon i wiesz już wszystko.

- Jedyne co chciałaś, to podporządkowanego majstra od pieczarek.

- Czy produkcja dysponuje momentem, gdy Kamila mówi nam coś pozytywnego?

- Wiecznie niezadowolona kobieta, nikt się o nią nie starał, a sama każdą rozmowę prowadziła jak rozmowę o pracę, a nie jak poznawanie człowieka. Wszystko zwala na innych, sama czysta jak łza.

- Ta dziewczyna jest takim wampirem energetycznym, że samo jej pojawienie się na ekranie jest już strasznie nużące — piszą internauci (pisownia cytatów oryginalna — przyp. red.).

Zobacz również:

3 slajdy
Źródła: Fakt online
Tags:
  • krytyka
  • Kamila Boś
  • hejt
  • rolniczka
  • Rolnik szuka żony