"Rolnik szuka żony" to program prowadzony przez Martę Manowską. Prezenterka odwiedziła z kamerą uczestników randkowego show TVP. Zagościła u Bogusi i Krzysztofa, czyli pary, która najszybciej spośród uczestników wszystkich edycji stanęła na ślubnym kobiercu. Mężczyzna stwierdził, że jego życie dzięki udziałowi w programie i wyjściu za ukochaną "zmieniło się o 180 stopni". Wzruszona Bogusia powiedziała: "Miłość jest niesamowita i warto bez względu na wiek iść i jej szukać".

Bogusia i Krzysztof z programu Rolnik szuka żony

W "Rolnik szuka żony", odcinku świątecznym randkowego show TVP, Marta Manowska spotkała się z uczestnikami 8. edycji, by dowiedzieć się, co u nich słychać. Z kamerą odwiedziła Małgorzatę i Pawła, Seweryna z narzeczoną Magdą, Bogusię z mężem Krzysztofem, Martę i Pawła, Kamila i Asię oraz Agnieszkę i Roberta.

"Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny. Bogusia o ślubie z Krzysztofem "Warto bez względu na wiek..."

Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" Krzysztof i Bogusia mieli szansę się poznać. Uczestnik oświadczył się wybrance serca już po 5 dniach od poznania.

format_quote

Pod koniec listopada piękne wydarzenie było, jestem po ślubie"

- wspominał w programie szczęśliwy mąż. Para stanęła na ślubnym kobiercu 27 listopada, czyli pół roku od pierwszego spotkania. Bogusia podkreśliła, że przez myśl jej nawet nie przeszło, że będzie proszona o rękę i wkrótce będzie planować ślub. Z ogromnym wzruszeniem wspomina swój udział w programie "Rolnik szuka żony":

format_quote

Miłość jest niesamowita i warto bez względu na wiek iść i jej szukać"

- podkreślała w rozmowie z Martą Manowską i dodała, że "niektórzy nie mogą w to uwierzyć", że wszystko stało się w tak krótkim czasie.

Małżonkowie z dnia ślubu najbardziej wspominają moment złożenia przysięgi. Krzysztof chwilę przed nią powiedział: "Bogusia, słyszysz moje serce?"

"Rolnik szuka żony". Krzysztof o małżeństwie z Bogusią: życie odmieniło się o 180 stopni

Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" w świątecznym odcinku stwierdził, że to, jak postąpił było "przemyślane i im pomogło".

format_quote

Ślub dużo zmienił, ale fajnie jest i życie się odmieniło o 180 stopni. W małżeństwie teraz jest inaczej. Uśmiech na twarzy mojej i Bogusi... I dzieci nasze są bardzo szczęśliwe, same pozytywne emocje"

- powiedział Manowskiej szczęśliwy małżonek. Oboje stwierdzili, że miniony rok był najlepszy w ich życiu, a pierwsze wspólne święta Bożego Narodzenia to dla nich "chyba najpiękniejszy prezent od życia, jaki tylko może być".

(Tseo/PAT)

(TVP)

Ten artykuł po raz pierwszy ukazał się na stronie Faktu 26.12.2021 r.

1 slajd
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • ślub
  • tvp
  • Marta Manowska
  • Rolnik szuka żony
  • miłość
  • odcinek świąteczny