Linzy Tylor, mama i Tiktokerka, pozwala swojemu synkowi Harrisonowi (3 l.) na pisanie i rysowanie po ścianach w mieszkaniu. Kobieta tłumaczy swoją decyzję tym, że "kocha sztukę", a malarstwo ścienne jest dla trzyletniego chłopca z autyzmem "formą komunikacji". Jej decyzja spotkała się z brakiem zrozumienia i ogromnym oburzeniem internautów.

Tiktokera pozwala synowi pisać po ścianach. Oburzyła internautów!

Tiktokerka Linzy Taylor w swoich mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją 1,3 miliona osób, pokazuje jak wygląda życie mamy i artystki. Rodzicielka trzyletniego Harrisona pozwala mu wyrażać siebie poprzez mazanie po ścianach. Nie podoba się to zdziwionym internautom troszczącym się o mury ich domu. Sugerują kobiecie nawet, że powinna zamontować w mieszkaniu kredową tablicę, aby to na niej malec mógł się wyżywać artystycznie.

format_quote

Nie lubimy kredy, nie lubimy tej tekstury i nie chcemy kredowego pyłu na dywanie. Nie chcemy też mieć do czynienia z suchościeralnymi markerami i kredową farbą w pościeli"

- odpowiedziała asertywnie cytowana przez "The Sun".

Tiktokera pozwala synowi pisać po ścianach. Oburzyła internautów!

Mama Tiktokerka dumna ze swojego liberalnego podejścia do wychowywania autystycznego syna pod nagraniami dostaje tego typu komentarze:

format_quote

Nie możesz mu powiedzieć nie?"

format_quote

Po prostu daj mu kawałek papieru"

format_quote

Wyobraź sobie, że on idzie do jakiegoś swojego przyjaciela lub szkoły i marze po ścianach. Polecam domowe nauczanie"

format_quote

Szczerze mówiąc osobiście nie pozwoliłbym mojemu dziecku na to, żeby uczyć go tak złego nawyku"

Wśród komentatorów prac chłopca pojawiły się także osoby, które doceniają moc terapeutyczną pisania i malowania po ścianach. Niektórzy trzylatkowi wieszczą karierę w dziedzinie sztuk plastycznych. Są też tacy, którzy piszą, że kto wie, czy kawałki ścian z jego pracami nie będą kiedyś sprzedawane na aukcjach za grube pieniądze.

Tiktokerka spotkała się z hejtem internautów po tym, jak opublikowała nagrania z synem rysującym po ścianach. Tak odpowiada hejterom

Tiktokerka kompletnie nie potrafi zrozumieć, dlaczego komentującym nagrania tak bardzo zależy na ścianach w jej domu. Dla jej syna to przecież forma komunikacji ze światem. Tłumaczy, że do pisania i rysowania daje Harrisonowi zmywalne ołówki. I zaznacza, że gdy będzie miała ochotę to bez żadnych problemów rodzina przemaluje ściany, bo tato chłopczyka jest z zawodu malarzem.

(Tseo/PAT)

("The Sun", TikTok)

3 slajdy
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • autyzm
  • internauci
  • matka
  • syn
  • artysta
  • TikTokerka
  • ściany
  • sztuka
  • tiktok