Anna Kalczyńska wraz z początkiem grudnia opublikowała na Instagramie iście wakacyjną fotografię. Zdecydowała się podzielić z fanami zdjęciem, na którym widać ją plaży w kostiumie kąpielowym. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” w żartobliwy sposób porównała się do jednej z największej gwiazd Hollywood. Internauci zasypali Annę Kalczyńską komplementami. Uważają, że wygląda o wiele lepiej niż Charlize Theron.

Anna Kalczyńska.

Niedawno sieć obiegły zdjęcia hollywoodzkiej gwiazdy odpoczywającej na plaży w Meksyku w towarzystwie swojej mamy. 46-letnia Charlize Theron zachwyciła swoich fanów nienaganną sylwetką. Aktorka miała na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy, który wyeksponował jej długie, zgrabne nogi i smukłą sylwetkę.

Mama aktorki, Gerda Theron podczas plażowania odsłoniła, nieco miej ciała, ale czarny sportowy strój udowodnił, że jej także niestraszny jest upływający czas.

Anna Kalczyńska zestawiła swoje zdjęcie ze zdjęciem Charlize Theron

Zdjęcia Charlize Theron nie uszły uwadze Anny Kalczyńskiej. Okazało się, że prowadząca „Dzień Dobry TVN” niedawno paradowała po plaży w bardzo podobnym kostiumie o ceglanym odcieniu. Dziennikarka postanowiła poprawić humor swoim fanom na Instagramie i zestawiła ze sobą dwie fotografie: swoją i hollywoodzkiej gwiazdy.

„Na poprawę jesienno-zimowego nastroju. Wygląda na to, że idziemy z Charlize Theron w tym samym kierunku... Zresztą, czy to ważne dokąd? Ważne, że przed siebie. Nie poddajemy się!” - zażartowała Anna Kalczyńska.

Na zdjęciach obie panie mają na sobie podobne stroje kąpielowe, obie mają okulary przeciwsłoneczne i z głową lekko spuszczoną w dół paradują po pisaku.

Internauci obsypali Annę Kalczyńską komplementami

Okazuje się, że poza podobieństwem tych fotografii obie panie łączy coś więcej- wiek. Anna Kalczyńska i Charlize Theron są praktycznie w tym samym wieku. Aktorka jest starsza od polskiej dziennikarki jedynie o rok.

Uwadze internautów nie uszedł fakt, że gospodyni „Dzień Dobry TVN” podobnie jak Theron może się poszczycić piękną i zgrabną sylwetką. W komentarzach pod zdjęciem fani obsypali dziennikarkę komplementami. Wśród wielu pełnych zachwytu wpisów nie brakuje także opinii, że Anna Kalczyńska wygląda o niebo lepiej niż aktorka, do której się porównała.

format_quote

Aniu, tylko pozazdrościć Ci i pogratulować figury można

format_quote

Charlize przy pani blado wypada. Ania cudowna uśmiechnięta i zawsze z klasą, uwielbiam

format_quote

Tylko że Pani Ania wygląda 100 razy lepiej

format_quote

Ale figurę to ma Pani o niebo lepszą od Charlize. Zazdroszczę

- komplementują fani Anny Kalczyńskiej.

Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Anna Kalczyńska
  • Dzień dobry TVN
  • Charlize Theron
  • kostium kąpielowy