Sylwia Grzeszczak wielokrotnie musiała czytać w prasie o tym, że jej mąż Liber miał romans z Natalią Szroeder. Piosenkarka w nowym wywiadzie odniosła się do tych informacji. "Nieraz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, że w naszej relacji są osoby trzecie" - wyznała szczerze.

Sylwia Grzeszczak odniosła się do plotek o romansie męża.

Sylwia Grzeszczak 28 lipca 2014 roku wyszła za Marcina "Libera" Piotrowskiego. Para doczekała się córki Bogny, która przyszła na świat pod koniec 2015 roku. Kariera piosenkarki nabrała zawrotnego tempa kilka lat wcześniej, gdy nagrała z raperem przebój "Co z nami będzie" w 2008 roku, a współpraca artystyczna przerodziła się z czasem w związek gwiazd.

Liber w przeszłości wielokrotnie spotykał się w studiu także z Natalią Szroeder. Piosenkarka, która jest od kilku lat w związku z Quebonafide, współpracowała z mężem Sylwii Grzeszczak przy swoich pierwszych hitach: "Nie patrzę w dół" czy "Teraz ty". W 2016 roku donosiliśmy, że wokalistka jest zazdrosna o młodszą koleżankę po fachu. Osoba z otoczenia pary zdradziła nam wtedy:

format_quote

Sylwia nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Propozycję współpracy uważa za pretekst, by Natalia mogła spędzać znowu dużo czasu z Liberem. Powiedziała, że jeśli mąż się uprze i mimo to będzie pracował z Natalią, to ona już nigdy z nim nie nagra żadnej piosenki

Sylwia Grzeszczak w nowym wywiadzie wróciła do skomplikowanej sytuacji sprzed kilku lat. Nie ukrywała, że bardzo ją bolały plotki o romansie męża.

Sylwia Grzeszczak odniosła się do plotek o romansie Libera z Natalią Szroeder

Sylwia Grzeszczak porozmawiała ostatnio z magazynem "Viva!", a w szczerym wywiadzie przyznała, że plotki nt. romansu męża odcisnęły na niej piętno:

format_quote

Nie jestem ze stali. Bolą mnie plotki, dotyczące mojej prywatności i nie ma co udawać, że jest inaczej. Nieraz czytałam o tym, że moje małżeństwo się rozpada, że nie szanujemy się z mężem, że w naszej relacji są osoby trzecie

Piosenkarka dodała również, że wie, skąd się biorą domysły i spekulacje związane z jej życiem prywatnym:

format_quote

Chociaż tego typu artykuły nie ranią mnie już tak jak jeszcze kilka lat temu, to wiem, że za ich wymyślaniem ktoś stoi, a »życzliwymi« informatorami dziennikarzy są osoby z mojego otoczenia. Ale ja nie sprzedaję prywatności, nie zależy mi na tym i nigdy nie będzie

Co myślicie o słowach Sylwii Grzeszczak?

Przeczytaj także: Grzeszczak szaleje w hotelu

(tseo/bs)

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Natalia Szroeder
  • sylwia grzeszczak
  • Liber