O tym, jak wyglądał panieński księżnej Kate, opowiedział jej mąż. William "wypaplał", co robiła, brytyjskiej piosenkarce Cheryl Cole podczas oficjalnego spotkania. Ta z kolei opisała to w swojej autobiografii. Okazuje się, że księżna skrywa szalone, zabawowe oblicze!

Księżna Kate nie była typem imprezowiczki

Wspomnienia brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole zamieścił "Daily Mirror". Gwiazda wyjaśniła w swojej autobiografii, że to jak wyglądał panieński księżnej Kate, wie od jej męża, a także jej samej.

William "wydał" Kate w sprawie jej wieczoru panieńskiego. Musiała się przyznać!

William "wydał" żonę, gdy spotkali Cheryl na jednym z wydarzeń z okazji Diamentowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Książę wpadł wraz z Kate za kulisy i zaczepił piosenkarkę takimi słowami: "Czy wiesz, że masz małą konkurencję?". Zaczęli chichotać, aż w końcu Kate wyznała, że podczas swojego wieczoru panieńskiego przebrała się w obcisłe body i spodnie z dziurami, by wyglądać jak Cheryl w teledysku do jej piosenki "Fight For This Love", a następnie zaśpiewała wspomniany utwór.

Miała także zatańczyć układ taneczny Cheryl, a rodzeństwo księżnej - Pippa i James powiedzieli piosenkarce, że Kate perfekcyjnie odtworzyła wszystkie kroki. Oboje byli bowiem obecni na jej pańskiej imprezie.

Kate nie była imprezowiczką

Jak podawał "The Telegraph" przyjęcie odbyło się w domu Middletonów. Zorganizowała je Pippa, która była druhną Kate. Zaproszono tylko najbliższych przyjaciół księżnej, dosłownie kilka osób, ale przyszła panna młoda w następnych tygodniach "łapała się" z innymi, by nie poczuli się zaniedbani.

Na liście gości znalazły się m.in. Olivia Beasdale, współlokatorka Kate z uniwersytetu oraz Alicia Fox-Pitt i Rose Astor, żona przyjaciela Williama, Hugh Ralpha van Cutsema.

Jak ujawniła kiedyś anonimowa koleżanka Kate w rozmowie z jej biografką Katie Nichols, księżna nie była "szaloną imprezowiczką". Wspólnie pojechały na wycieczkę do Włoch, gdy Kate zrobiła sobie roczną przerwę w nauce. - Po paru kieliszkach robiła się głupiutka i chichotała, więc przestawała - mówiła jej znajoma. - Nigdy nie była zainteresowana upijaniem się. Nie była tak naprawdę imprezową dziewczyną - dodała. (Tseo/hs)

Ten artykuł po raz pierwszy pojawił się na stronie Faktu 27.01.2022 r.

6 slajdów
Źródła: Fakt online
Tags:
  • Cheryl Cole
  • książę William
  • księżna kate