W sobotę 18 września o godz. 20.00 fani "The Voice of Poland" w TVP 2 obejrzą drugi odcinek 12. sezonu programu. Zapowiada się on niezwykle emocjonująco. Nie tylko za sprawą kolejnych uczestników show, którzy kolejny raz doprowadzą do łez jurorów, a niektórym uda się nawet z nimi wspólnie zaśpiewać, ale również ze względu na trenerów. Co takiego zrobi Marek Piekarczyk, że Justyna Steczkowska nie będzie potrafiła zachować powagi i parsknie śmiechem?

"The Voice of Poland". Juror Marek Piekarczyk

W kolejnym odcinku "The Voice of Poland", który TVP 2 wyemituje w sobotę 18 września, w trakcie jednego z porywających występów jednej z uczestniczek programu, Marek Piekarczyk niespodziewanie wciśnie przycisk obracający fotel Justyny Steczkowskiej. Ale to w tym wszystkim będzie najzabawniejsze...

"The Voice of Poland". Marek Piekarczyk rozbawi Justynę Steczkowską do łez

W kolejnym odcinku "The Voice of Poland" w "Dwójce" Marek Piekarczyk udowodni, że to nie tylko chodząca legenda polskiej muzyki rockowej, ale również jeden z najbardziej zaskakujących i nieprzewidywalnych, a także obdarzonych poczuciem humoru trenerów 12. edycji muzycznego talent show. Co takiego zrobi?

W trakcie sobotniego odcinka "The Voice of Poland" będziemy mogli zobaczyć sytuację, która zaskoczyła wszystkich. W pewnym momencie podbiegnie do Justyny Steczkowskiej i uruchomi przycisk obracający fotel. Wcześniej krzyknie: "Wyjdę ci tam i trzasnę ci grzyba". Justyna Steczkowska na chwilę zaniemówi, a potem wybuchnie śmiechem. Czy tylko na takie zagranie pozwoli sobie trener w trakcie drugiego odcinka 12. sezonu programu, który zobaczymy już 18 września o godz. 20.00 w TVP 2.

Źródło: TVP 2

(Tseo/msob)

Ten artykuł po raz pierwszy ukazał się na stronie Faktu 16.09.2021 r.

9 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • TVP2
  • muzyka
  • Justyna Steczkowska
  • The Voice of Poland
  • Marek Piekarczyk