The Weekend miał wystąpić 7 listopada 2022 roku w Krakowie. Kanadyjski artysta jednak poinformował w mediach społecznościowych, że musi przesunąć w czasie swoją światową trasę koncertową. Co to oznacza dla polskich fanów wokalisty?

The Weekend przesuwa trasę koncertową.

The Weekend pozostaje od kilku lat jednym z najpopularniejszych piosenkarzy współczesnej sceny pop. Kanadyjski artysta z etiopskimi korzeniami jest laureatem trzech nagród Grammy, a za utwór do filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" otrzymał nominację do Oscara w kategorii "Najlepsza piosenka oryginalna".

The Weekend ma na koncie współprace ze światowymi gwiazdami, takimi jak m.in. Ariana Grande, Drake, Kanye West czy Daft Punk. Wokalista poruszający się w stylistyce mrocznego R&B zawsze mógł także liczyć na spore powodzenie u kobiet. W przeszłości spotykał się z modelką Bellą Hadid czy piosenkarką Seleną Gomez, której chciał nawet oddać swoją nerkę. Ostatnimi czasy w mediach pojawiają się informacje, że The Weekend umawia się z Angeliną Jolie!

W 2022 roku artysta miał ruszyć w światową trasę koncertową, ale niedawno poinformował, że będzie musiał przesunąć ją w czasie. Co to oznacza dla polskich fanów gwiazdora?

The Weekend przesuwa trasę koncertową. Nie pojawi się w Krakowie w 2022 roku

The Weekend miał się pojawić w Krakowie 7 listopada 2022 roku w ramach światowej trasy koncertowej „The After Hours Tour”. Piosenkarz jednak udostępnił oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformował, że musi anulować swoje pierwotne występy, gdyż pragnie zorganizować bardziej spektakularne koncerty na większych obiektach:

format_quote

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów, jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat

Organizator koncertu w naszym kraju, Live Nation Polska, poinformował, że wszystkie bilety zakupione na występ The Weeknd w Krakowie zostaną zwrócone. W najbliższym czasie mają zostać ogłoszone nowe daty koncertów piosenkarza, a na liście znajdzie się najprawdopodobniej także Polska. Szczegóły dotyczące nowego miejsca oraz daty występu nie są na ten moment znane.

Czy wiedzieliście, że Harry Styles pokazał się ostatnio w kamizelce od polskiej projektantki?

(tseo/bs)

1 slajd
Źródła: Fakt online
Tags:
  • the weekend