Finał „Top Model” za nami. Jubileuszowa, dziesiąta edycja była pełna emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Tym razem do walki o tytuł najlepszej modelki stanęły trzy panie: Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, a także Nicole Akonchong. Która z nich zdaniem widzów i jurorów okazała się najlepsza?

W ostatnim odcinku „Top model”, tuż przed finałem odpadli Mikołaj Krawiecki i Kacper Jasiński. W finale tym razem znalazły się same kobiety, a o tym, która z nich zwycięży, zadecydowali nie tylko jurorzy, ale także widzowie za pomocą głosowania SMS.

W finale „Top model” nie zabrakło kreacji od najlepszych projektantów i muzycznych gwiazd

Podczas finału na żywo widzowie mieli okazję zobaczyć wszystkich uczestników jubileuszowej, 10. już edycji programu „Top Model, którzy na wybiegu wystąpili w kreacjach od czołowych projektantów. Zaprezentowali kreacje Rafała Świądera, Mariusza Przybylskiego oraz duetu MMC.

Kolejną atrakcją show były muzyczne gwiazdy, które pojawiły się na scenie. Wystąpili: Brodka, Smolasty oraz Michał „Fox” Król.

Kim są finalistki „Top Model”? Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka i Nicole Akonchong

Julia Sobczyńska ma 22 lata. Otwarcie mówi, że jest lesbijką. Podczas castingu do „Top Model” wspierała ją narzeczona Judyta. Jak czytamy na oficjalnej stronie show TVN, uczestniczka zgłosiła się do programu, ponieważ uważa, że ma do tego warunki i szkoda byłoby nie wykorzystać tego, co podarowała jej matka natura. Julia Sobczyńska mówi o sobie, że jest duszą towarzystwa i pasjonuje się podróżowaniem, a także akwarystyką.

Julia Sobczyńska o tytuł najlepszej top modelki walczyła z 20-letnią Dominiką Wysocką. Uczestniczka programu jest studentką Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do udziału w „Top Model” namówił ją partner. Pasjonuje się modą, podróżami i książkami (zwłaszcza kryminalnymi). Dominika Wysocka przed programem zdobyła doświadczenie w modelingu biorąc udział w kampanii sukien ślubnych.

Nicole Akonchong była rywalką Julii Sobczyńskiej i Dominiki Wysockiej. To najmłodsza finalistka programu. 19-latka jest pół Polką i pół Kamerunką. Nicole przyszła na świat we Włoszech i właśnie tam mieszka. Tegoroczna maturzystka podkreśla, że najważniejszą wartością dla niej jest rodzina. Przed „Top Model” miała już doświadczenie w modelingu. Jako modelka pracuje od 15 roku życia, a w 2018 roku została nawet wybrana Miss Blumare!

Która z finalistek „Top model” wygrała 10. edycję programu?

Nagrodą w finale „Top model” jest czek na 100 tys. złotych, kontrakt z agencją modelek oraz sesja okładkowa w magazynie „Glamour”. Zwyciężczynią 10. edycji programu została Dominika Wysocka.

17 slajdów
Źródła: Fakt redakcja
Tags:
  • Joanna Krupa
  • Michał Piróg
  • top model
  • zwycięzca top model
  • finał
  • top model 10